Erkenci Kuş Osman Diziden Neden Ayrıldı, Ali Yağcı’nın Yeni Dizisi Hangisi?

Erkenci Kuş Osman Diziden Neden Ayrıldı, Ali Yağcı’nın Yeni Dizisi Hangisi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri erkenci kuş

Dizilerde ani değişiklikler olabiliyor. Bunlardan birisi de Erkenci Kuş’ta yaşandı. Osman karakterini canlandıran oyuncu Ali Yağcı diziden ayrıldı. Osman karakteri Erkenci Kuş dizisinden ayrıldıktan sonra meraklı sorularda beraberinde geldi. Erkenci Kuş Osman Diziden Neden Ayrıldı, Ali Yağcı’nın Yeni Dizisi Hangisi?

Beni Affet dizisinde oynadığı rolle beğeni kazanan Ali Yağcı daha sonra Erkenci Kuş dizisinde Osman karakteri ile tanınırlığını arttırmış ve kısa sürede özellikle genç kızların sevgilisi olmuştu. Son dizisi Erkenci Kuş’ta kasap Osman karakteri ile karşımıza çıkan Ali Yağcı dizide Leyla karakterine aşık bir gençti.

Osman yakışıklılığı ve yeteneği ile kısa sürede reklam yıldızı olmuş ve dizide hatırı sayılır bir üne kavuşmuştu. Ancak dizi setinden gelen habere göre Osman karakteri diziye deva edecekti. Kanal ve yapım şirketinin oyuncu ile yaptığı görüşmeler sonucu Osman karakterine son verildi. Ali Yağcı bu şekilde diziden ayrılmış oldu. Peki ayrılık nedeni neydi?

Tıkla>>> Erkenci Kuş Osman Kim? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne?

Ali Yağcı birçok önemli projeden teklif alıyordu. Erkenci Kuşta ki yükselen kariyerini devam ettirmek isteyen Yağcı kanal ve yapım şirketi ile yaptığı görüşme sonucunda diziden ayrılma kararı aldı. Yeni gelen teklifleri değerlendirecek olan Yağcı hangi dizide oynayacak?

Gelen teklifleri değerlendiren oyuncu Ali Yağcı’nın hangi dizide oynayacağı şuan için  netlik kazanmadı. Gelen bilgilere göre yeni başlayacak bir dizide önemli bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacağı söyleniyor. Yakışıklı oyuncuya başarılar dileriz.

Etiketler: Erkenci kuş Ali Yağcı’nın Yeni Dizisi Hangisi? Erkenci Kuş Osman Diziden ayrıldı mı Erkenci Kuş Osman Diziden Neden Ayrıldı Erkenci Kuş Osman hangi diziye geçti Erkenci Kuş Osman yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL