Erkenci Kuş Osman Kim? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne?

Erkenci Kuş Osman Kim? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Star Tv’nin hazırlattığı romantik komedi Erkenci Kuş dizisi tüm hızı ile cast çekimlerine devam ediyor. Merakla yayınlanacağı günü ve fragmanı bekleyen seyirci büyük bir heyecan içerisinde. Yine bir Gold Filmin üstlendiği proje içerisinde bulunan Erkenci Kuş bu desteğin hakkını verecek mi hep birlikte göreceğiz.

Erkenci Kuş Dizisi Osman kim ?

Başarılı ve genç oyuncu  Ali Yağcı “Osman” karakteri ile Erkenci Kuş dizisine dahil olmuştur. Dizi de nasıl bir role bürünecek, izleyici tarafından nasıl karşılanacak diziye etkileri neler olacak zaman içerisinde göreceğiz.

Erkenci Kuş Ali Yağcı kim?

1990 yılında Ayvalık Balıkesir Cunda’da dünyaya gelmiştir. Ali Yağcı oyunculuk yetenegini geliştirmek amaçlı Eric Morris ve Deniz Erdem’den dersler almıştır. Balıkesir Cunda’da kendisine ait cafe’nin muhasebe işleri dışında aşçilıgınıda kendisi üstlenmiştir. Ayrıca İstanbul’da(Nişantaşı’nda) kendisine ait cafe’nin olduğu fırsat buldukça oyunculuk dışında kendi cafe’sinin aşçılığını yapmaktan zevk alıyor. İlk oyunculuk deneyimini Umut Apartmanı ve Seviyor Sevmiyor dizilerinde yaşamış. Adını Sen Koy (Kerem) dizisi ile yükselişe geçmiş. Bunların yani sıra Turkcell, Coca Cola, Nescafe ve GQ Man Of The Year reklam çekimlerinde de başarı sağlamıştır.

Ali Yağcı’nın rol aldığı projeler arasında Adını Sen Koy, Seviyor Sevmiyor, Umut Apartmanı yer almıştır. Ekranların fırsat verilirse yükselişe geçmesi beklenen isimler arasında yer alıyor.

Erkenci Kuş kadrosu kalabalık bir genç kitleden oluşuyor. Dizide Osman karakterine hayat veren oyuncuyu nasıl buldunuz?

Etiketler: erkenci kuş osman kim erkenci kuş osmanın oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL