Erkenci Kuş Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Kanallar yaz sezonu için dizi ve programlarını bir bir ekrana getirmeye devam ediyor. Bu dizilerden biri de Gold Film imzası taşıyan Erkenci Kuş. Sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Erkenci Kuş oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri hakkında detaylı bilgiler ayrıntılarda…

Dizide olaylar çocuk yaşlardan itibaren sabahın erken saatlerinde nefes darlığı çeken Sanem’in babası Nihat’ın yerine kendilerine ait bir bakkal dükkanını açmasıyla başlıyor. Sanem’in ablası Lale hayat dolu, neşeli bir genç kızdır.  Kontes adından bir dergide uzun zamandır çalışmaktadır. Kontes’te çalışmak üzere eleman arandığını öğrenen Sanem’de hemen iş başvurusunda bulunur ve dizinin akışı böylece başlamış olur. Sanem’in yolu Can ile kesişecektir.

Erkenci Kuş Oyuncuları:

Erkenci Kuş Can Kim? Can Yaman

8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’da  doğup büyüyen oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Avukatlık yaptığı dönemde çevresinin yoğun baskısı onu oyuncu olmaya yönlendirmiştir. İlk oyunculuk deneyimini  2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile yaşamıştır. Akabinde rol aldığı İnadına Aşk dizisiyle tanınmış be ünlenmiştir. Sonrasında Trt ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinde ve Star TV’nin Dolunay dizisinde rol almıştır.

Erkenci Kuş Sanem Kim? Demet Özdemir

Son zamanların en popüler oyuncularından biri olan Demet Özdemir  26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu ilk televizyon deneyimini Fox ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır vereceğim isimli dizide Aylin karakterine hayat vererek başlamıştır. Genç yaşına rağmen önemli projelere imza atmıştır Kurt Seyit Şura, Çilek Kokusu ve No 309 isimli dizilerde rol almıştır.

Erkenci Kuş Emre Kim?

Başarılı oyuncu 5 Kasım 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini  ise Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Bison rolü ile yaşamıştır. Akabinde Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. Son olarak ise Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Emre karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Erkenci Kuş dizisinde ise Can‘ın kardeşi Emre Divit karakterine hayat veriyor.

Erkenci Kuş Aylin Kim? Sevcan Yaşar?

1990 doğumlu olan genç oyuncu İzmirli’dir. Ege Üniversitesi Biyoloji  bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’da yaşamaya karar vermiştir. 23. Miss Model Of Turkey birincisi olan Sevcan Yaşar, aynı yıl Çin’de düzenlenen Miss Model Of Word yarışmasında da birinci olarak ülkemize bu gururu yaşatmıştır.  Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamıştır.

Erkenci Kuş Lale Kim? Öznur Serçeler:

Dolunay dizisinde büyük beğeni toplayan Öznur Serçeler  1980 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu hem müzik eğitimi hem de sahne eğitimi almıştır. İlk televizyon deneyimini Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın başrollerini paylaştığı Nuri dizisinde Kumru  karakteriyle yaşamıştır. Sonrasında ise Hayat Devam Ediyor, Emret Komutanım, Boynu Bükükler gibi bir çok dizide rol almıştır fakat biraz silik kalmıştır.

Etiketler: erkenci kuş aylin kim erkenci kuş lale kim erkenci kuş oyuncu kadrosu erkenci kuş oyuncuları


Yorumlar

  • Anonymous

    Onur sercheler in doum tarihinde bir yannish bilgi var.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL