Erkenci Kuş Polen Kimdir? İşi, Sevgilisi, Kariyeri!

Erkenci Kuş’a Can’ın sevgilisi olarak giriş yapan güzel ve alımlı karakter Polen herkesin dikkatini çekti. Dizinin ilk bölümlerinde ekranlara gelen Polen kimdir, yakından tanıyalım…

Erkenci Kuş‘ta Polen karakteri Can’ın sevgilisi olarak diziye giriş yapmıştı. Sanem ile Can arasındaki tansiyonu arttıran Polen sık sıkta Sanem ile karşı karşıya gelmişti. Dizide hem komik sahneler hem de bizleri kızdıran, Polen’e kızdığımız anlar ekranlara gelmişti. Dizide Polen karakterini canlandıran oyuncu Kimya Gökçe Aytaç’tır.

Kimya Gökçe Aytaç 1989 İstanbul doğumludur. 2011 yılında evlenen güzel oyuncu Gökçe Özyol ile hayatını birleştirmiş ancak 2013 yılında şiddetli geçimsizlik nedeni ile ayrılmıştır. 175 cm boyunda olan oyuncu 55 kilogram ağırlığındadır. Oyunculuğa tiyatro ile başlamıştır.

Dizi sektöründe ilk deneyimini ise Medcezir dizisi ile yapmıştır. Sonrasında ise Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol aldı. Özellikle Erkenci Kuş dizisi ile tanınırlığını arttırmış ve Diriliş Ertuğrul dizisinde Evdokya karakterini canlandırmıştır.

Kimya Gökçe Aytaç, kova burcunda olup gözleri ela renktedir. Güzelliği ve performansı sadece dizi sektöründe değil aynı zamanda reklamlardan da oldukça fazla teklif almaktadır. Güzel oyuncunun oynadığı bazı reklamlar şöyledir; Essenora, Atlas Teras, Bal Parmak, Papia ve İstikbal gibi reklam filmlerinde oynamıştır.