Erkenci Kuş Reyting Sonuçları Nasıl! İzlendi Mi? Erken Final Mi Yapacak?

Erkenci Kuş Reyting Sonuçları Nasıl! İzlendi Mi? Erken Final Mi Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri erkenci kuş

Demet Özdemir ve Can Yaman’ı aynı projede buluşturan Erkenci Kuş uzun bir hazırlık sürecinin ardından 26 haziran salı akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin tanıtımları fragmanları, jenerik müzikleri ve ambiyansı şimdiden izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Erkenci Kuş dizisi bütün detaylarıyla izleyiciden not almayı başarırsa yaz sezonun gözde dizilerinden biri olmaya aday. Erkenci Kuş reyting sonuçları nasıl? İzlendi mi? Tuttu mu yoksa erken final mi yapacak? 

Kadrosunda dönemin gözde oyuncularının yanı sıra usta isimlere de yer veren Erkenci Kuş dizisi 26 haziran salı akşamı izleyicisiyle buluştu. Dizinin ilk bölümü uzun süren tanıtımların ardından ekrana geldi. Bu yüzden izleyicinin merakını cezbetmeyi başardı. Dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman yer alıyor. Bu da diziyi 1-0 öne çekiyor. Çünkü Demet Özdemir özellikle genç bir hayran ve fan kitlesine sahip sevilen bir oyuncu. Kendisinin İnstagram hesabında 4 milyona aşkın takipçisi bulunuyor. paylaştığı fotoğraflar binler tarafından beğeniliyor.

Dizinin diğer bir başrol oyuncusu ise karizmatik tavırları ve oyunculuğuyla dikkat çeken Can Yaman. Can Yaman özellikle genç kızların sevdiği ve ekranlarda görmek istediği isimler arasında. Ve şimdiden Demet Özdemir ile aralarındaki elektriğin tuttuğunu söyleyebiliriz. Buraya kadar her şey yolunda fakat dizinin konusu oldukça sıradan ve alışagelmiş bir hikayeyi alıyor. Bu tarz dizilerin ekran ömürlerinin uzun sürdüğü söylenemez. Zengin oğlan fakir kız arasındaki imkansız aşk artık izleyiciyi sıkmaya başladı.

Bunun benzerlerini geçtiğimiz yaz yayınlanan Ateş Böceği ve Dolunay dizilerinde gördük. Diziler yaz sezonu sonunda ekran macerasını sonlandırdı. Umarız Erkenci Kuş dizisi de diğer yaz dizileriyle aynı sonu paylaşmaz. Erkenci Kuş reytingler nasıl sorusuna geldiğimizde dizinin tanıtımlarının 500 bin ve 1 milyon arasında izlendiği göz önüne alındığı düşünülürse Erkenci Kuş ortalama 5-7 milyon arasında bir seyirciye ulaşacaktır. Ve Erkenci Kuş dizisi reytinglerinin 3-4 arasında olacağını tahmin ediyoruz.

Erkenci Kuş erken final mi yapacak sorusunu yanıtlamak için çok erken. Dizinin ilk bölümünde henüz karakterleri tanıdık. İlerleyen bölümlerde yeni heyecanlar ve olaylar diziyle ilgili başarı grafiğini değiştirebilir.

Erkenci Kuş dizisini sizler nasıl buldunuz? Erkenci Kuş izlenir mi? Tutar mı? Demet Özdemir-Can Yaman çiftini nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: erkenci kuş erken final mi yapacak erkenci kuş izlendi mi erkenci kuş reyting sonuçları erkenci kuş tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL