Erkenci Kuş Sanem kim ? Demet Özdemir Biyografisi

Erkenci Kuş Sanem kim ? Demet Özdemir Biyografisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yaz sezonuna hazırlanan  yeni dizi Erkenci Kuş yaz başı ekran macerasına başlayacak.  Hazırlıklarını tamamlayan ekip cast çalışmalarına cumartesi günü İstanbul da başladı. Dizinin ana kahramanı Sanem kim? Erkenci Kuş dizisi Sanem kim?

Yapımını Gold Filmin üstlendiği  Star Tv için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak,  kamera ekibinde Tarık Erkan’ın olduğu dizinin çok ses getireceği düşünülüyor. Dizinin hikayesini Meriç Acemi ,senaryosu Ayşe Kutlu’ya ait romantik komedi  dizisinin çok başarılı bir ekiple beğenileri toplayacağı bekleniyor.

Erkenci Kuş Sanem Kim ? Sanem karakteri ile ekrana geri dönemeye hazırlanan Demet Özdemir’in dizide oynayacağı partneri de belli oldu. Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın olduğu kadroda şuan için  Emre karakterini Birand Tunca, Aylin karakterini canlandıracak olan isim Sevcan Yaşar oldu . Ulaştığımız bilgilere göre Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan ve Özlem Tokaslan, Öznur Serçeler ve Rutkay  Aziz’in de kadroda  yer aldığı kesinleşti.

Sanem rolünde can verecek olan Demet Özdemir’in kadroda yer alması dizinin daha fazla merak edilmesi ve bir o kadar da beğenilmesi anlamına geliyor. Demet Özdemir, oyunculuğuyla göz dolduracak. Sanem karakteriyle ekran hayatına tekrar başlayacak olan Demet Özdemir hayranlarını çok mutlu etti ve dizinin kalite ve başarısını bu diziye dahil olarak göstermiş oldu.  Sanem karakteri ile  dizide iki kardeşin aşkı arasında kalmış bir genç kızı canlandıracak. Özdemir zorlu bir hikaye ile farklı bir senaryoyu ve karakteri ilk defa oynayacağı için onu ekranlarda bambaşka göreceğiz. Dizinin haziran aynın sonunda başlayacağı söylentileri dolaşıyor. Bilgi kesinleştiği sürece sizlerle paylaşacağız.

Demet Özdemir 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncunun boyu 1.70’dir. 3 kardeş olup, bir tane abisi ve bir tane ablası vardır. Lise eğitimini  Akşam okulunda tamamlamıştır . Dansa olan merakından Bengü  dans kursuna katılmış ve 1-2 yıl kadar dans etmiştir. Efes kızları dans grubuyla da dans etme imkanı olmuştur. Lise eğitiminden sonra 2 yıl boyunca o özel olarak Şahika Tekand ‘da tiyatro eğitimi almış ve bu ona çok büyük katkı sağlamıştır. Oyuncu ilk defa 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde yer almıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

2013 yılında Sana bir Sır Vereceğim

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura

2014 yılında Kaçak Gelinler

2015 yılında Çilek kokusu

2017 yılında No:309

Etiketler: erkenci kuş dizisi sanem kimdir erkenci kuş sanem kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL