Erkenci Kuş Yaz Sezonunda Gün Değiştiriyor, Hangi Gün Yayınlanacak?

Erkenci Kuş Yaz Sezonunda Gün Değiştiriyor, Hangi Gün Yayınlanacak?

Yazar: Emre erkenci kuş

Star Tv’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş yaz sezonunda da yayınlanma kararı almıştı. Dizi ile ilgili ikinci bir haber daha geldi. Dizinin yaz sezonunda Cumartesi değil başka bir gün yayınlanacağı bilgisi düştü. Erkenci Kuş yaz sezonunda ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Demet Özdemir (Sanem Aydın) ve Can Yaman (Can Divit)’ın yer aldığı ve gençlere hitap eden dizi Erkenci Kuş 2018 yılı içerisinde Salı günüden Cumartesi gününe gün değişikliği yapmıştı. 22 Eylül 2018 tarihi itibari ile Cumartesi günleri yayınlanan Erkenci Kuş yazın gün değişikliğine gidecek.

13. bölümden itibaren cumartesi günü yayınlanan Erkenci Kuş 2019 yaz sezonunda yine eski gününe dönecek ve Salı günleri yayınlanmaya devam edecek. Star’ın final yapan dizilerini yanı sıra sezon finali yapan dizileri de bulunmakta. Sadece Erkenci Kuş dizisi yaz sezonunda da devam etme kararı aldı ve Salı akşamları saat 20.00’da sevenleri ile buluşacak. Peki sevilen dizinin son bölümünde neler yaşanmış, son bölüm fragmanında neler oldu?

Erkenci Kuş dizisi son bölüm fragmanı ve özeti

Erkenci Kuş son bölüm fragmanı izle

Erkenci Kuş Son bölüm özeti

Can, teknem bozuldu bahanesiyle geri dönmüştür. Sanem’e senin için döndüm diyememiş ve aynı şekilde Sanem de “neden benim için dönmedin” de diyemez. Çiftimiz, gururundan birbirine derdini anlatamaz ama kader ağlarını örmüştür bir kere. Fikr-i Harika ekibi de kaderin işini hızlandırmaya devam eder.

tıkla>>> Erkenci Kuş Osman Diziden Neden Ayrıldı, Ali Yağcı’nın Yeni Dizisi Hangisi?

Sanem, bir dernek tarafından yılın yazarı seçildiğinde, Yiğit bunu Sanem’le başbaşa kalmak için bir fırsata dönüştürmek ister. Aziz, ekibin de yardımıyla Yiğit’i devreden çıkarıp, Can ve Sanem’in bir arada olacağı, Can’ın onun fotoğraf çekimini yapacağı bir ortam yaratır. Sanem ve Can bir arada olsun yeter, dünya duracak zaten! Bu arada Can, Yiğit’in kitabı yaktığından emindir ve onun foyasını ortaya çıkarmak ustaca bir plan yapar.

Etiketler: erkenci kuş ne zaman yayınlanacak erkenci kuş yayın akışı erkenci kuş yaz ne zaman yayınlanacak erkenci kuş yeni günü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL