Erkenci Kuş Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Yoksa Final mi Yapacak

Erkenci Kuş Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Yoksa Final mi Yapacak

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·21:27 Ağustos 2, 2018

Hakkın en çok haber yapılan diziler sıralamasında birinci sırada yer alan Erkenci Kuş yaz sezonunun en çok izlenen yapımları arasında yer almayı başardı. Bu başarı onu yeni sezona taşıyacak mı? Erkenci Kuş yeni sezonda devam edecek mi? İşte detaylar...

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir'in yer aldığı Erkenci Kuş Star tv'ye en iyi yaz sezonunu yaşatmaktadır. Aldığı reytinglerle adını zirvelere yazdıran Erkenci Kuş diğer yandan sosyal medya reytinglerinde de zirvede yer almaktadır. Dizinin fanlarının en merak ettiği soru ise Erkenci Kuş'un yeni sezonda da (2018-2019) devam edip etmeyeceği.

En sonda söyleyeceğimiz şeyi en baştan söyleyelim. Erkenci Kuş sezon içi onayını aldı. Kanal ve yapım şirketi arasında yapılan anlaşma gereği Erkenci Kuş ilk 6 bölüm anlaşması imzalamıştı. Anlaşmaya göre dizinin ilk 6 bölümü eğer reytinglerde beklenen puanları alırsa yaz sezonu için onay alacaktı. Ancak dizi beklenenin üzerinde performans sergiledi ve ilk 5 bölüm sonrası sezon onayını da aldı.

[kirmizitext]Erkenci Kuş Sanem’in Giydiği Elbiseler Nereden? Fiyatı Ve Markası için tıklayınız[/kirmizitext]

Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getiren Erkenci Kuş sevenleri ile sezon içerisinde de Star Tv ekranlarında buluşacak. Tabi sezon içerisinde diğer büyük yapımlarla baş edebilir ayakta kalabilir mi, burası muamma. Sizce Erkenci Kuş sezon içerisinde erken final yapar mı?

Yorum yaz