Erkenci Kuş Yiğit Kimdir? Utku Ateş Hakkında Detaylar!

Star Tv’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş’a yeni bir karakter dahil oldu. 31. Bölümüyle diziye giriş yapan karakter Yiğit, dizide eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden olacak. Yiğit kimdir, gerçek adı ne, oynadığı diziler…

Erkenci Kuş dizisinde Yiğit karakterini canlandıran oyuncu Utku Ateş’tir. Utku Ateş dizide Yiğit karakteri ile Sanem ve Can arasındaki dengeleri yeniden şekillendirecek. Londra’dan İstanbul’a yeni bir yayın evi açmak için dönen Yiğit ve Sanem’in tesadüfi karşılaşması, Sanem’in en büyük hayallerinden birini gerçekleştirme yolunda umutlarını yeşertecek. Yiğit karakterini canlandıran oyuncu Utku Ateş’i yakından tanıyalım.

Utku Ateş 1990 İstanbul doğumludur. 190 cm boyunda olan oyuncu 80 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözleri olan Ateş koç burunda olup Bahçeşehir Üniversitesi sinema ve televizyon bölümü mezunudur.  Akademi 35,5’ta da özel oyunculuk dersleri almıştır.

2014 yılında Şura ve Kurt Seyit ve Pek Yakında isimli filmlerle sektöre giriş yapmıştır. Hayat Sırları dizisi ile Star Tv’de sevenleriyle buluşmuştur. Şimdi ise yine aynı kanalda Erkenci Kuş dizisinde Yiğit karakterini canlandırmaktadır.