Ersin Korkut Survivor’dan Neden Ayrıldı? Diskalifiye mi Oldu?

Ersin Korkut Survivor’dan Neden Ayrıldı? Diskalifiye mi Oldu?

Yazar: Emre Survivor

Ersin Korkut Sakatlandı Mı? Bu Hafta Survivor’da Eleme Neden Olmadı? Tv8 ekranlarının fenomen yarışmacıları ile bu sezona damga vuran yarışması Survivor 2020’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Survivor sevenlerin her akşam yeni bölümleri ve zorlu parkur oyunları ile heyecanla izlediği Survivor’da artık finale adını yazdırabilecek potansiyelde yarışmacılar kaldı. Ersin Korkut Survivor’dan Neden Ayrıldı?

Takımlarda kemik kadroların oluşması üzerine oyunlarda rekabet artmış ve kazanan takımlar hep çok az farklarla sayı almaya başlamıştı. Survivor severler her salı akşamı olduğu gibi bu salıda bir yarışmacının eleneceği ada konseyini beklerken hiç beklenmedik bir olay yaşandı. Ersin neden yarışma dışı kaldı?

Ersin’in adaya veda etmesine sebep olan sakatlığı ne? Bu salı akşamı Survivor izleyenler duygu dolu bir sahneyle karşılaştı. İzleyici ada konseyinde sms oylamasında en düşük oyu alan yarışmacının adaya veda etmesini beklerken sürpriz bir şekilde Survivor’dan Ersin Korkut ayrıldı.

Sunucu Acun Ilıcalı gözleri dolmuş bir şekilde sesi titreyerek açıklama yaptı. “Bu sezon yaşadığım en üzücü en beklenmedik veda” diyerek sözlerine başlayan Acun Ilıcalı şöyle devam etti. “Bugün hepinizin üzüleceği bir haber vereceğim. Bu haberim Ersin’e. Dizinden sakatlanan Ersin’in ağrılarının artması üzerine hastaneye emar çekilmeye yollamıştık.

Çıkan sonuçları kendi doktorumuz değerlendirdi ayrıca sonuçları ileri değerlendirme için İstanbul’a da yolladık. Belki iyi bir haber alırız diye iki kere konsey çekimimizi de erteledik. Ama maalesef artık doktorlarımızdan bize gelen sonucu üzülerek açıklamak durumundayım. Ersin dizindeki sakatlığın boyutu gereğince şuan aktif spor hayatına devam edemeyecek durumda. Ve bu nedenle üzülerek bildirmek istiyorum ki Ersin bundan sonra Survivor’da bizimle olamayacak.”

Acun Ilıcalı’nın bu sözlerini üzerine hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımındaki yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Ersin’in sürpriz bir şekilde adadan ayrılması sonucu bu hafta Survivor’da elenme olmadı. Diğer taraftan Ersin’im elenmesi ile ilgili farklı söylentilerde gelmiyor değil. Bunlardan en önemlisi de Ersin’in köpeğinin ölümüne dayanamayıp yarışmadan ayrılmak istemesi yönündeki söylentiler. Geçtiğimiz günlerde ölen köpeğinin haberini alan Ersin’in bir hafta sonra sakatlanarak yarışmadan ayrılması bize de çok manidar geldi. Siz ne dersiniz?

Etiketler: survivor ersin elendi mi survivor ersin neden ayrıldı survivor ersin neden çıktı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL