Eser Yenenler Evlendi! Eşi Berfu Yıldız Kimdir, Yaşı, İşi, Kariyeri?

Eser Yenenler Evlendi! Eşi Berfu Yıldız Kimdir, Yaşı, İşi, Kariyeri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eser Yenenler geçtiğimiz hafta sonu çok konuşulacak bir düğünle dünya evine girdi. Berfu Yıldız ile evlenen Eser Yenenler’in düğününe ünlü isimler akın etti. Çiftin yaptığı dans ise sosyal medyaya damga vurdu. Tabi düğünden arda kalan ise Berfu Yıldız’ın kim olduğu? Sosyal medya kullanıcıları Eser’in eşi Berfu Yıldız kim diye sormaya ve araştırmaya başladılar.

Düğünde ilginç detaylar da kulislere yansıdı. Berfu düğünde 3 farklı gelinlik giydi. Çiftin nikah şahitliğini İbrahim Büyükak ile Oğuzhan Koç yaptı. Düğün saatler öncesinden başladı ve her anı farklı bir mekanda geçti. Çift deniz kıyısında nikah törenini yaptı ve daha sonra eğlence için salona geçtiler. Murat Boz ve Aslı Enver çifti ile Hande Erçel ise Murat Dalkılıç çifti düğüne beraber katıldılar. Berfu Yıldız’ın güzelliği ise düğüne damga vurdu. Peki Berfu kimdir?

Eser Yenenler’in Evlendiği Berfu Yıldız Kimdir?

Berfu Yıldız 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey 2015’te dördüncü güzel seçilmişti. 1985 doğumlu olan Yıldız, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri bölümü öğrencidir. Terazi burcunda olan Berfu Yıldız bir dönem Japonya’da yaşamıştır. 2 yıl önce Eser ile tanışmış ve birlikte olmaya başlamışlardır.

tıkla>>> Şöhret Kafası Yarışması Nasıl Başvurulur? Katılım Şartları Talep Formu

2 yıl süresince seviyeli beraberlikleri olan çift evlilik kararı almıştır. 4 aylık hamile olan Berfu Yıldız, Eser ile dünya evine girmiştir. Düğün Kilyos Milyon Beach’te yapıldı. Ünlülerin akın ettiği düğünde göze çarpan isimler ise Hande Erçel, Murat Dalkılıç, Seda Sayan gibi simalar oldu.

Berfu Yıldız’ın Resimleri

Etiketler: Berfu Yıldız Kimdir? Eser Yenenler eşi kim Eser yenenler sevgilisi berfu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL