Eşkiya 2020 2021 Diziye Yeni Giren Diziden Ayrılan Oyuncular Kim?

Eşkiya 2020 2021 Diziye Yeni Giren Diziden Ayrılan Oyuncular Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarının salı akşamlarına damgasını vuran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz korona virüsünden dolayı erken sezon finaline gitmişti. Dizinin sezon finali aksiyonlu geçti. Dizi severler edho sezon finalinde kim oldu? Edho sezon finalinde hangi oyuncular diziden ayrıldı? Eşkıya 2020 2021 Diziye Yeni Giren Diziden Ayrılan Oyuncular Kim? Diye merak etti.

Eşkiya 2020 2021 6. Sezon Yeni Giren ve Çıkan Oyuncular Kim?

28 Nisan Salı akşamı beşinci sezonun son 165. bölümü ile sezon finali yapan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da neler yaşandı? Diziden sezon finalinde ayrılan isimler kimler oldu? Edho’nun yapımcılığını Raci Şaşmaz yaparken yönetmen koltuğunda ise Onur Tan oturuyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Hüseyin Avni Danyal ve Yalçın Hafızoğlu gibi isimlerin bulunduğu Edho’da eylülde başlayacağı tahmin edildiği 6.sezona bakalım hangi isimlerle gidilecek.

Çoçuk yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanırken dostlarıyla düşmanlarına karşı savaşan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da başrol oyuncusu Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca Ölecek mi? Özellikle merak konusu oldu.

Edho sevenlerini üzse de ses getiren bomba gibi bir sezon finali yapıyor. Tüm gayreti sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır dostlarının ihaneti ile masadan gönderildi. Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bozulan birlik beraberlik nasıl sağlanacak. Hızır’ın masadan gönderilmesi ile istediğine ulaşan Feyyaz hain planlarının neticesine ulaşıyor.

Masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alpaslan’ı öldürmek sonrada masanın tüm üyelerini bitirmek yeni hedefleridir. Dostu tarafından ihanete uğradığını ve olanları Ömür’ün de önceden bildiğini düşünen İlyas dostu kalmadığını düşünür ve Behzat’a kızgındır. Tipi ve Haşmet’in Hızır’a ihanetini kabul etmeyen Emine’de bir taraf seçmek zorundadır.

Tek amacı ailesini bir arada tutmak olan Hızır ise olanlara en çok üzülen isimdir. Bakalım sezon finalinde bu savaştan kimler galip çıkacak. Kimler ölecek, kimler kalacak? Hain planlar işleyecek mi? Eşkıya 2020 2021 Diziye Yeni Giren Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler olacak?

Bir süredir Edho’dan ayrılmak istediği konuşulan Hızır ölecek mi? Alpaslan vurulacak mı? Edho’nun sezon finalinde diziye kimler veda edecek? Şuanda kesin belli olmayan bu bilgiler netleştiğinde sizlerle paylaşıyor olacağız. Eşkiya 2020 2021 Diziye Yeni Giren Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler olsun istersiniz?

Eşkiya 2020 2021 6. Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular

Eşkiya dizisi 2020 Eylül ayı içerisinde 6.sezona başlayacak. Herhangi bir aksilik olmazsa dizi 22 yada 29 Eylül 2020 Salı günü 6. Sezon 166. Bölümü ile izleyici ile buluşacak. Tabi izleyiciler sabırsızlıkla yen sezonu beklerken diziye yeni girecek oyuncuları da merak ediyor. Eşkıya’nın yeni sezonunda ekranlarda göreceğimiz ilk isim Ceren Benderlioğlu oldu. Güzel oyuncu Eşkiya’nın yeni sezonunda Ömür Façalı karakterini canlandıracak. 1983 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 177 cm boyundadır.

Etiketler: Edho 2021 diziden ayrilan oyuncular Eskiya dunyaya hukumdar olmaz 2021 yeni gelen oyuncu kim Eskiya sezon finaliyle diziden cikan oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL