Eşkiya 21 Ocak 2020 Salı Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Eşkiya 21 Ocak 2020 Salı Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Başrollerini Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin peylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı günlerinin vazgeçilmez yapımları arasında olmaya devam ediyor. İzleyiciler 21 ocak Salı günü atv’yi açtıklarında Eşkıya’nın olmadığı fark ettiler. Peki Eşkıya 21 Ocak 2020 Salı Var mı Yok mu, geç mi başlayacak, Yeni Bölüm Ne Zaman?

5 sezondur Atv’de suç, aksiyon, aşk ve aile türünde ekranlara gelen Eşkıya dizisi Raci Şaşmaz’ın yapımcılığında ve Onur Tan’ın yönetmenliğinde hız kesmeden devam ediyor. Dizinin senaryosunu Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener kaleme alıyor. Peki sevilen dizi 21 Ocak 2020 Salı günü var mı, geç mi yayınlanacak, yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya dizisi 21 ocak Salı günü ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölümü 28 ocak Salı günü ekranlara gelecek. Gelen bilgilere göre dizi senaryoda yapılacak olan bir değişiklik nedeni ile 1 hafta ara verdi. Dizi kaldığı yerden önümüzdeki hafta devam edecek. Peki dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım.

Eşkıya 153. Bölümünde Tufan Cengiz’le yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır’ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz’i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar.

Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır. Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez.

Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz’in peşinde olacaktır. Cengiz’i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan’ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem’in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır.

Eşkiya 28 Ocak Salı  154. Bölüm Fragmanı

Etiketler: Eşkiya 21 Ocak 2020 ne zaman Eşkiya 21 Ocak 2020 neden yok Eşkiya 21 Ocak 2020 Salı Var mı Yok mu Eşkiya 21 Ocak 2020 Yeni Bölüm Ne Zaman? Eşkiya 21 Ocak 2020 yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL