Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22 Ocak Var mı Yok mu? Neden Başlamadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22 Ocak Var mı Yok mu? Neden Başlamadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv’nin sevilen suç, aksiyon, aşk ve aile dizisi Eşkıya yeni yıl tatili sonrası yeni bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin takipçileri 22 Ocak Salı günü ekranların başında şok yaşadı. Dizilerin başladığı haberleri gelmesine rağmen Eşkıya’nın saat 20.00’da başlamaması seyircileri şaşırttı. Eşkıya 22 Ocak Salı günü  var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman soruların cevabı en çok arananlar arasında… İşte detaylar…

Yapımcı Raci Şaşmaz imzası ile ekranlara gelen ve yönetmen Onur Tan’ın yönetiminde çekilen Eşkıya dizisi 121 bölümü geride bıraktı. Kadrosunda Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ (Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli) gibi isimleri barındıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2019 yılında 122. Bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yeni yılın girmesiyle kanalların ortak kararı ile diziler 3 hafta yayınlanmama kararı almış ve dizilerin hemen hemen hepsi 21 ocak pazartesi itibari ile yeni bölümleriyle ekranlara gelecekti. Eşikiya severler 22 Ocakta dizilerinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklerken bir şok yaşadılar. Dizinin saat 20.00 itibari ile başlamadığı ve dizinin yayın saatinde Boluspor-Galatasaray maçının yayınlandığını fark ettiler.

Kar yağışı nedeni ile ertelenen Boluspor-Galatasaray maçı 22 ocak saat 19.45’e ertelendi ve Eşkıya dizisini ise yayın saati değişmiştir. Eşkıya Dünyaya hükümdar Olmaz 22 Ocak Salı günü yayın saati değişmiş olarak saat 21.45’te ekranlara gelecek. Eşkıya 122. Bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Peki dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım…

Eşkıya 121. Bölümde; Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas’ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz’i  resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas’ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay’ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır.

Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas’ı dışarıda ise Alparslan’ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır’ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Fragmanı

Etiketler: eşkiya 22 ocak salı yayınlanmayacak mı eşkiya 22 ocak var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL