Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26 Mart Salı 130. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26 Mart Salı 130. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çakırbeyliler büyük bir tehlike altındadır. Zeki, düşmanlarını çoğaltmıştır. Şimdi herkes Zeki’den kurtulmanın planlarını yapmaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. Bölüm Fragmanı, 26 mart Salı neler olacak?

Geçtiğimiz bölümde Hızır, Zeki tarafından kaçırılmış ve aç kuşlara yem edilmektedir. Tüm aile Zeki’yi ve Hızır’ın tutulduğu yeri aramaktadır. Zeki, Çakırbeylileri tek tek tuzağa çekmektedir. Son hedef ise Hızır olmuştur. Zeki’nin düşmanları giderek çoğalmaktadır. Ömür’ü kaçırarak Façalıları da kendisine düşman etmiştir.

Çakırbeylileri, Façalıları kendisine düşman eden, onların damarına basan Zeki’ye karşı bir ittifak kurulacaktır. Çakırbeyliler sadece Zeki ile değil aynı zamanda Mesut’la da uğraşmaktadır. Hızır’ın bombalı saldırısından kurtulan Mesut, bir tehdit olarak ortada gezinmektedir. İlyas ve ekibi Akif’i tuzağa düşürmek için harekete geçmiştir.

Ünal Kaplan da kendi taktikleriyle bu plana dahil olacaktır. Ünal Kaplan, Mesut’la ittifak kurulmasından yanadır. Aksi halde masanın bir hükmü kalmayacak, güç kaybetmeye devam edecektir. Bu amaçla Mesut bir plan yapar ancak bu plan Çakırbeylileri memnun etmez. Eşkıya-EDHO 130. Bölüm fragmanı ve özeti yazımızda.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. Bölüm Fragmanı

Etiketler: eşkiya 130. bölüm fragmanı eşkiya 26 mart fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL