Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 2019 2020 5.Sezon Yeni Gelen Ve Çıkan Oyuncular

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 2019 2020 5.Sezon Yeni Gelen Ve Çıkan Oyuncular

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2019-2020 5. Sezon için hazırlıkları son hız devam ederken yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirdiği bilgisi geldi. Eşkıya’ya yeni sezonda yetenekli oyuncular geliyor. 2019 2020 sezonunda yine bizleri ekranlara kitleyecek. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 2019-2020 5.sezon yeni gelen ve çıkan oyuncular

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ (Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli) gibi isimleri kadrosunda barındıran Eşkıya dizisine yeni oyuncular giriş yapıyor. Diziye giren ilk 2 oyuncu genç yetenek.

Eşkıya(EDHO) 2019-2020 Yeni Gelen Oyuncular

5. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna; Selda Alkor, Naz Elmas ve Burak Sergen dahil olmuşlardı. Onur Tan’ın yönettiği dizinin kadrosuna Kutay Sungar ile Ufuk Tevge de katıldı. İki genç yetenek, usta oyuncu Burak Sergen’in oğullarını canlandıracak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon 2019-2020 yeni gelen oyuncuların tam listesini veriyoruz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Burak Sergen Hangi Karakteri Canlandıracak?

Burak Sergen dizide yine güçlü bir mafyayı canlandıracak. Hızır Bey ile ilk zamanlar takışsa da ilerleyen bölümler de araları düzelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selda Alkor Hangi Karakteri Canlandıracak?

Selda Alkor mafya babasının eşini canlandıracak. Güçlü ve zeki bir kadını canlandıran Selda Alkor dizide sık sık ön planda olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Naz Elmas Hangi Karakteri Canlandıracak?

Naz Elmas yer altı dünyasını ünlü isminin kızını canlandıracak. Dizinin ana karakterlerinden birisi ile aşk yaşayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kutay Sungar Hangi Karakteri Canlandıracak?

Burak Sergen’in oğlu olarak karşımıza çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ufuk Tevge Hangi Karakteri Canlandıracak?

Burak Sergen’in 2 oğlundan birisi olarak diziye dahil oldu. Yan karakter olarak bir müddet dizide yer alacak.

Etiketler: eşkiya 5. sezon yeni gelen oyuncular eşkiya dizisi 2019 2020 sezonu yeni gelen ve çıkan oyuncular eşkiya yeni gelen oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL