Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Dinçer Kim, Erdem Şanlı Bilgileri?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Dinçer Kim, Erdem Şanlı Bilgileri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eşkiya dizisine yeni bir karkater dahil oldu. Genç bir oyuncu olarak diziye dahil olan Dinçer karakterini canlandıran oyuncu kimdir, gerçek adı ne, oynadığı diziler neler?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona başladı ve yeni karakterler de dizide yer alıyor. Bu karakterlerden birisi de Dinçer karakteri. Dinçer, dizide Burak Sergen’in küçük oğlu olarak ekranlarda olacak. Peki Dinçer kim, gerçek adı ne?

Eşkıya dizisinde Dinçer karakterini canlandıran oyuncu Erdem Şanlı’dır. Erdem Şanlı Buket Kahraman’ın ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. 23 yaşında olan genç oyuncu Ünal silver ve Barış Yaldız’dan oyunculuk eğitimi almıştır. 2018 yılında Vatanım Sensin ve 2019 yılında Avlu dizilerinde oynamıştır.

Avlu dizisinde Oğuz’un gençliğini canlandıran oyuncunun ilk tc deneyimi Vatanım Sensin dizisi ile olmuştur. Eşkıya dizisinde Burak Sergen’in 3 oğlundan en küçüğünü canlandıracak. Oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Erdem Şanlı Dinçer karakteri ile yine izleyiciyi ekranlara kilitleyecek gibi.

Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz dizisi 5.sezon startını verecek ve 140.bölüm ile ekranlarda olacak. Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasına girecek. Dizi yeni hikaye ve yeni oyuncularla başlayacak.

Etiketler: edho dinçer gerçek adı eşkiya dinçer kim eşkiya yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL