Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Erken Sezon Finali mi Yapıyor? EDHO Sezon Finali Nezaman?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Erken Sezon Finali mi Yapıyor? EDHO Sezon Finali Nezaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Erken Sezon Finali mi Yapıyor? EDHO Sezon Finali Nezaman? Atv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Edho beşinci sezonuyla salı akşamları izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Okan Akbaba, Sanem Çelik, Burak Sergen ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimleri barındıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Çakırbeyliler’in dostları ile birlikte düşmanlarına karşı verdiği amansız mücadele izleyiciyi ekrana kitliyor.

Salı akşamlarına damda vuran Edho’da Hurşit’in ölümü sevenlerine hüzün yaşattı. Ayrıca son bölümde kasaplar Hızır’ın başında olduğu bir ölüm haritası çizip harekete geçtiler. Çakırbeyliler Ceylan’dan gelen bilgiler doğrultusunda bir plan yapmaya çalışırken, Feyyaz ve işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi planlamaktadırlar.

Oluşturdukları kara listenin başlarında olan bir ismin kayıbı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır. Nasuh’u tuzağa çeken Çakırbeyliler’in planı kusursuz işledi.Fakat Façalılar’a yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür.

Bu arada Fahri’de vurulmuştur. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda Erken Sezon Finali. Edho malum corono virüsüne karşı alınan tedbirlerle birlikte sete çıkmıştı. 165. bölüme ek sahneler yazıldığı ve bu nedenle Edho’nun 1ay önceden erken final yapacağı söyleniyor.

Edho’nun sezon finali 165. bölüm ile tamamlanmış olacak ve dizi 28 Nisan akşamı yayınlanacak bölümü ile birlikte 5.sezonu tamamlayıp sezon finali yapacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eylül ayı ile birlikte 6.sezon için çalışmalara başlayabilir. Şartları korona virüs salgınında gelinen durum belirleyecektir.

Etiketler: Edho 2020 sezon final tarihi Edho erken final mi yapiyor Edho sezon finali ne zamn


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL