Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Neden Öldü, Cansu Melis Karakuş Neden Diziden Ayrıldı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Neden Öldü, Cansu Melis Karakuş Neden Diziden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 5 Mart Salı günü 127. bölümüyle ekrana geldi. EDHO son bölümde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Meltem karakteri ölerek diziden ayrıldı. Peki karakteri canlandıran güzel oyuncu diziden neden ayrıldı?

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz , 5 Mart Salı akşamı ekrana gelen 127. son bölümüyle nefesleri kesti. Hızır Çakırbeyli’nin yeni düşmanı Zeki otelde Hızır’a bombalı saldırı yaptı. Hızır bu saldırıyı yara almadan atlattı ancak Zeki bu defa hedefine Alpaslan’ı aldı. Ünal başkanlığında masa ise ortak düşmanları Zeki’ye karşı toplandı.

Cansu Melis Karakuş Neden EDHO’ya veda etti!

Zeki, Alpaslan ve Meltem’i kaçırarak ağızları bantladı. O sırada ise Hızır, Haşmet, İlyas ve Ünal’ın olduğu yere canlı bağlantı yaptı ve isteklerini söyledi. Hızır Alpaslan’ı eli kolu bağlı görünce şoke oldu. Hızır, Alpaslan’a ‘Ne istiyorlarsa ver’ diye bağırdı. Ancak Zeki Meltem’i tek kurşunla vurarak öldürdü. Böylece dizide Meltem rolünü canlandıran Cansu Melis Karakuş EDHO’ya 127. bölümde veda etti. EDHO’da Zeki’nin elindeki Alpaslan’a ne olacağı ise merak ediliyor. Peki senaryoda aniden karşımıza çıkan bu ayrılık neden yaşandı. Meltem neden öldü?

Meltem karakteri senaryo gereği öldürüldü. Resmi bir açıklama gelmese de senaryoda bazı değişiklikler gereği bu şekilde ani ayrılıklar yaşanabileceği biliniyor. Meltem karakterini canlandıran oyuncu Cansu Melis Karakuş’un yeni projeleri değerlendireceği bilgisi kulislerde konuşuluyor.

Etiketler: Eşkıya Cansu Melis Karakuş Neden Diziden Ayrıldı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem Neden Öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL