Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Final Yapacak, Bitecek?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Final Yapacak, Bitecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ne zaman final yapacağı hep merak edilmiştir. Konu ile ilgili açıklama dizinin yönetmeni Onur Tan’dan geldi.

Atv ekranlarında 4 sezondur sevenleri ile buluşan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izleyiciler tarafından ilgi ile takip edilirken diğer yandan da dizinin ne zaman biteceği sosyal medyada konuşuluyor. “sezon sonunda bitecek, 2018’de bitecek, seneye yok” gibi söylemlerle dizinin final yapacağı ara ara dillendirilse de net bir şey söylenmiyordu. Sonunda net bir açıklama geldi.

Objective House’da verdiğiniz derslerle adından söz ettiren ve verdiği workshoplara rekor katılarım olduğu Onur Tan konu ile ilgili açıklama yaptı. İşte o söyleşiden ilgili kesit;

Bu arada çok merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda devam edecek mi? “- Tabii ki, uzun bir müddet daha devam edecek. Dizide her şey başladığı gibi devam edecek.”  Sezon finali tarihiniz netleşti mi? “- Bütün diziler gibi biz de mayıs ayının son haftası ya da haziran ayının ilk haftası, ona kanal karar verecek, sezon arası vereceğiz. Yoğun çalışan bir ekibiz. Tatil sonrası eylülde tekrar işbaşı yapacağız.”

Eşkıya’nın önümüzdeki yıllarda da devam edeceği bu açıklamalar ile kesinleşmiş oldu. Tabi son dakika değişikliği, reytinglerin düşmesi gibi durumlarda olası bir final kararı alınabilir. Ancak en azından yakın zamanda böyle bir durumun olmadığını da belirtmek lazım.

Etiketler: Edho final yapacak mı eşkiya final mi eşkiya final yapacak mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi yapacak Eşkıya ne zaman bitecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL