Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür Façalı Kimdir? (Ceren Benderlioğlu)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür Façalı Kimdir? (Ceren Benderlioğlu)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eşkıya dizisine oyuncu takviyeleri devam ediyor. Dizinin yeni bölümlerinde kadroya yeni bir oyuncu dahil oldu. Ömür Façalı karakteri ile diziye dahil olan kimdir, oynadığı diziler ve detayları…

Hızır kardeşi İlyas’ın canını kurtarmak için Façalı ailesi ile yaptığı anlaşmaya dostlarını ikna etmeye çalışmaktadır. Façalı ailesinden Ömür Façalı bu esnada ortaya çıkar. Güzelliği ile dikkat çeken Ömür Façalı kimdir, hangi oyuncu canlandırmaktadır?

Ömür Façalı karakterini canlandıran oyuncu Ceren Benderlioğlu’dur. Güzel oyuncu Kertenkele dizisinde oynadığı Seval karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 1983 İstanbul doğumlu olan oyuncu Trakya Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Güzel oyuncu Tümar Özokur ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.

Ceren üniversite yıllarında hem çalışmış hem de oyunculuk yapmıştır. Küçük dizilerde oynamış ve 2010 yılında Emir Benderlioğlu ile evlenmiştir. Nur isminde bir de kızı olmuştur. 2002 Ekmek Teknesi, 2005 Savcının Karısı, 2005 Kırık Kanatlar, 2014 Kertenkele gibi dizilerde rol almıştır.

Okul yıllarında tanıştığı Tümay Özokur sayesinde oyunculuk sektörüne adım atmıştır. Tümay Özokur Ajans’ta hem çalışmış hem de okumuştur. Bu süre zarfında ise küçük rollerde oynamıştır.

Etiketler: eşkiya façalı ömür kimdir eşkiya ömür kimdir


Yorum yaz