Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak Kimdir, Karakter Analizi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak Kimdir, Karakter Analizi!

Yazar: Emre Kim Kimdir

Atv’nin sevilen dizisi Eşkiya’ya yeni bir karakter dahi oldu.. Şafak ismi ile ekranlara gelecek olan karakter kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı, işte detaylar…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak Kimdir, Karakter Analizi! Şafak karakteri Edho (Eşkiya)’nun yeni bölümlerinde yer alacak. Nasıl bir karakter olacak şuan için ayrıntılar gelmedi. Şafak karakterini canlandıran oyuncu Murat Özben yeni dizisi ve karakteri le ilgili açıklama yaptı. Özben yaptığı açıklamada;

“Oyunculuk kariyerimde önemli bir aşamada olduğumun farkındayım. Bu farkındalığı Şafak karakterine de anlatmaya çalışıyorum. Oyuncu oynadığı karakteri ikna edebiliyorsa başarı mutlaktır. Edho’nun başarısına layık olmaya çalışıyorum” dedi. Murat Özben kimdir, yakından tanıyalım.

Şafak karakterini canlandıran oyuncu Murat Özben, İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. En son Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana isimli dizide Yahya karakterini canlandırmıştı. 1976 Adana doğumlu olan Murat Özben Selçuk Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Daha önce de Van Devlet Tiyatrolarında görev yapmış.

Daha önce Arka Sokaklar, Tek Türkiye, Hanımın Çiftliği, Şefkat Tepe isimli dizilerde rol almış ve en sonda Sıfır Bir isimli dizide rol aldı. Murat Özben şuanda Eşkiya dizisinde Şafak karakterini canlandırmaktadır. Oyuncuya yeni dizisinde yeni karakteriyle başarılar dileriz.

Etiketler: edho şafak kim eşkiya şafak kim eşkiya yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL