Eşkiya (EDHO) Esra Gürbüz Kimdir? Oynadığı Diziler, Sevgilisi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geçtiğimiz sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan ancak daha sonra diziden ayrılan Esra karakteri diziye yeniden giriş yaptı. Dizi severler için Esra karakterini yeniden tanıyalım, Esra kimdir, karakter analizi, gerçek adı, oynadığı diziler…

Esra karakteri önceki sezonda İlyas ile aşk yaşamış ve ondan hamile kalmıştı. Ancak İlyas’ın baskıları sonucu çocuğu aldırmış ve sonuçta İlyas’tan ayrılmıştı. Sonrasında ise sessiz sedasız diziden de ayrılan Esra karakteri 130. Bölüm sonunda tekrar diziye giriş yaptı.

130. bölümün sonunda Eşkiya’da İlyas ile Hızır’ın karşısına bir anda çıkan Esra herkesi şaşırtmıştı. Daha önce Erkenci Kuş dizisinde oynayan oyuncu yeniden eski dizisine giriş yapmış oldu. Peki Esra karakterini canlandıran oyuncu kimdir, yeniden bir özet geçelim.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Final Yapacak, Bitecek?

Esra Gürbüz karakterini canlandıran oyuncu Sevcan Yaşar’dır. Fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Sevcan Yaşar, 1991 İzmir doğumludur. Normalde Ege Üniversitesi Biyoloji mezunu olan Yaşar, okul sonrasında İstanbul’a taşınmıştır. İçindeki oyunculuk hayalini birtürlü sonlandıramayan oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2012 yılında Kayıp Şehir isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

21 yaşındayken Çin’in güneyindeki Şencen şehrinde 2011 yılında düzenlenen 23. Miss Model of World yarışmasında birinci oldu. Peşinden dizilerden teklif almaya başlayan oyuncu en son Erkenci Kuş dizisinde Aylin karakterini canlandırdı. Senaryo gereği Erkenci kuş’tan ayrılan Yaşar, yeniden Eşkiya dizisine dahil oldu.

Etiketler: Edho esra kimdir Eşkiya (EDHO) Esra Gürbüz Kimdir? Eşkiya Esra gürbüzün Oynadığı Diziler Eşkıya esranın Sevgilisi?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL