Eşkiya(EDHO) Sanem Çelik(Ceylan) Diziden Neden Ayrıldı?

Eşkiya(EDHO) Sanem Çelik(Ceylan) Diziden Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sanem Çelik uzun bir süredir kadrosunda yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bu hafta yayınlanan 102. Bölümle Ayrıldı. Ceylan rolüyle uzun süredir ekranlarda olan oyuncunun ayrılık haberi herkesi üzdü. Güzel bit ekiple başarılı sonuçlar çıkaran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan diziden neden ayrıldı? Sanem Çelik diziden neden ayrıldı Yeni projesi ne? Detayla haberin devamında…

Farklı tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu Onu diğer mafya kadınlarından ayıran daha bir çok özelliğiyle kısa sürede dizinin önemli isimlerinde biri olmayı başaran Ceylan 2 sezondur dizide boy gösteriyor.
Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, uzun yıllar başkaları tarafından biçilen hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa mahkum etmemiştir.
Hayat dolu tavırlarıyla etrafına ışık saçarken düşmanlarının da üstesinden gelmeyi başarır.Kafasına koyduğunu yapan Ceylan’ın ölümü herkesi şok eder.

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon onayı almayı başardı. Dizi yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesini korumayı başardı ve dizi Yen’i sezonda da izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Sanem Çelik 2 sezondur devam ettirdiği Ceylan karakterini 102. Bölümle sonlandırmak istedi. BAşarılı oyuncu dizinin 4. Sezonunda yer almak istemedi. Bir dizi projesinde uzun süre yer almaya çok sıcak bakmayan Sanem Çelik kısa bir aranın ardından farklı maceralarla ekranlarda olmaya devam edecek.

Ceylan karakterinin diziden ayrılması Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz için büyük bir kayıp. Dizinin bu eksikliği yeni bir oyuncuyla doldurması uzun sürecek.  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan neden ayrıldı Sanem Çelik diziden neden ayrıldı sorularını sizler için yanıtladık.

Kara Melek ve Aliye dizileriyle yıldızı parlayan Sanem Çelik Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle kariyerini taçlandırdı. Kendisini en yakın zamanda Yen’i projelerde ekranlarda görmek ümidiyle başarılar dileriz.

Etiketler: Edho Ceylan diziden neden ayrıldı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL