Esra Bilgiç ile futbolcu Gökhan Töre Neden Boşandılar, Ayrıldılar?

Esra Bilgiç ile futbolcu Gökhan Töre Neden Boşandılar, Ayrıldılar?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yaklaşık 1,5 yıldır evlilikleri devam eden oyuncu Esra Bilgiç ile futbolcu Gökhan Töre aldıkları karar gereği geçtiğimiz günler boşandılar. Kulislerde şok etkisi yapan bu ayrılık haberinin detayları da merak edilmeye başlandı. Esra Bilgiç ile futbolcu Gökhan Töre neden ayrıldılar sorusu ise sosyal medyada gündem oldu. Esra Bilgiç ile futbolcu Gökhan Töre Neden Boşandılar, Ayrıldılar?

2017 yılının ekim ayında evlenen çiftin birliktelikleri sessiz sedasız devam ediyordu. Çiftin mutlu birlikleri herkes tarafından biliniyor ve gıpta ediliyordu. Ancak çiftin boşanma kararı magazin dünyasında deprem etkisi yaptı.Esra Bilgiç ile Gökhan Töre ortak verdikleri karar sonucunda Küçükçekmece Adliyesine başvurdu.

Duymadık Demeyin programında Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil’in sunumu ile ekranlara gelen bölümde çiftin boşandığı bilgisi verildi. 10 dakika süren duruşma sonrasında çift anlaşarak yarıldılar.

Tek celsede boşanan çiftin nafaka tazminat talepleri ile mal rejimine dayalı hiçbir talepleri olmadığı öğrenildi. Esra Bilgiç ile Gökhan Töre mahkeme çıkışı dostça el sıkışarak yollarını ayırdılar.

Etiketler: Esra Bilgiç ile Gökhan Töre Neden Ayrıldılar? Esra Bilgiç ile Gökhan Töre Neden Boşandılar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL