Esra Erol Polat Mengütay Kimdir, Nerede?

Esra Erol Polat Mengütay Kimdir, Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Esra Erol’da yine akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı. 18 Aralık çarşamba günü ekranlara gelen Esra Erol’da büşra’nın yanına kaçtığı Polat mengütay günün konusu oldu. Peki Polat mengütay kimdir, neden kaçtı, nereye gitti?

Büşra kaçar Polat Mengütay’ın yanına gitmiştir. Büşra evlidir ve eşi ile beraber bir hayat yaşamaktadır. ancak dönemlere göre Büşra kayınvalidesi ile geçilmemektedir ve eşi ile arası iyi değildir. Polat mengütay ile tanıştıktan sonra ona kaçmaya karar verir. Evli olan Büşra Polat mengütay’a açmıştır. Esra Erol’da stüdyosu da büyük tartışmalara neden olan bu olayda büşra’yı eleştirenler çok oldu.

Evli bir kadınla ilişki yaşayan Polat ise canlı yayına çıkmadı. Polat mengütay paraları alıp kaçtığı iddia edildi. Polat mengütay nerededir, neden canlı yayına katılmadı? Büşra’nın eşi ise büşra’nın çocuklara şiddet uyguladığını söylemektedir. Büşra ise kendisine iftira atıldığını söylemektedir. Çocuklara baskı yapıyormuş, odaya kapatıyormuş, çocuğu tehdit ediyormuş, bakımını yapmıyormuş.

Büşra eşinden boşanmak istediğini programda da dile getirdi.

Etiketler: Esra Erol 18 Aralık Polat mengütay kim Esra Erol Büşra kim Esra Erol Polat mengütay nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL