Evde Hareket Var Sunucu Ebru Karaduman kimdir?

Evde Hareket Var Sunucu Ebru Karaduman kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV’den yeni bir program ekranlara gelmeye başladı. İlk bölümünü 27 nisan pazartesi günü yapan Evde Hareket Var isimli programın sunucusu merak edilmeye başlandı. Programın sunucusu ve eğitmen Ebru Karaduman kimdir, nereli, işi, yaşı ve dahası?

Korona virüs salgını nedeni ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de #evdekal tavsiyeleri ile vatandaşlar günlerinin çoğunu evde geçirmeye başladı. 20 yaş altı ile 65 yaş üstüne de sokağa çıkma yasağı gelmesi ile evde geçirilen zaman da artmaya başladı. Hal böyle olunca hareketlerimiz kısıtlandı, daha durağan bir hayata adım atmış olduk.

Tam bu anda Star TV’den yeni bir program geldi. Evde Hareket Var ismi ile ekranlara gelen program evde kalan vatandaşlar için muhteşem bir fırsat sunuyor. Programda korona virüs nedeni il evde geçirilen sürede yapılabilecek egzersiz hareketleri evlerimize kadar geliyor. Programın sunucusu ise antrenör ve egzersiz eğitmeni Ebru Karaduman’dır. Peki Evde Hareket Var Ebru Karaduman kimdir?

Antrenör ve Eğitmen Ebru Karaduman kimdir?

2 kasım 1986 İstanbul doğumludur. 3 yaşında cimnastiğe başlamış ve bu süreç 17 yıl sürmüştür. 17 yıl profesyonel artistik jimnastik yapmıştır. Milli takımda da ülkemizi uluslararası alanda temsil etmiştir.  2004 yılında Marmara Üniversitesi BESYO’da Jimnastik Antrenörlüğü bölümüne girmiştir.  2008 yılında okul bittikten sonra farklı bir proje ile kariyerine devam etmek istemiş ve 2009 yılında Ebru Karaduman Beden Atölyesi’ni kurmuştur.

Girişimci olarak kariyerine devam eden Karaduman eğitimi hiçbir zaman bırakmamış ve sürekli kendisini geliştirecek eğimler almaya devam etmiş ve ediyor. Youtube üzerinden de eğitimler ve bilgilendirici videolar ile takipçilerine dokunmaya çalışan Ebru Karaduman’da başarılar dileriz.

Etiketler: ebru karaduman kimdir Evde Hareket Var ebru karaduman kim star tv ebru karaduman kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL