Evim Renklensin Sunucusu David Bromstad Kimdir? Eşi, Hayatı, Kariyeri!

Evim Renklensin Sunucusu David Bromstad Kimdir? Eşi, Hayatı, Kariyeri!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

David Bromstad, Evim Renklensin’de sıkıcı ve sıradan mekanları rengarenk, enerjik tasarımlarıyla buluşturuyor. Seyirciler evleri için yaratıcı dekorasyon fikirlerini David ile birlikte keşfetme fırsatı yakalıyor. Peki David Bromstad kimdir, nasıl bir eğitimim almıştır, nereli, sevgilisi, çocukları, hayatı ve kariyeri. İşte detaylar…

David Reed Bromstad (17 Ağustos 1973 doğumlu) Amerikalı tasarımcı ve televizyonların ekran yüzüdür. 2006’da HGTV Tasarım Yıldızı’nın ilk sezonunun galibi oldu. 2007 yılında HGTV’de başlayan ve 2010 yılında büyük çıkış yakalayan Color Splash Miami programının yapımcısı ve sunucusudur.

Bromstad, Diane Marlys Bromstad (Krueger) ve Richard Harold David Bromstad’in 4 çocuğundan en küçüğü olarak Cokato, Minnesota’da dünyaya gelmiş. Annesi İsveç ve Alman kökenli, babası Norveç kökenli. Ünlü sunucunun, Dean Richard Bromstad, Dynelle Renee Bromstad ve Dyonne Rachael Bromstad isimlerinde Üç büyük kardeşi vardır.

Her zaman sanat ve tasarıma ilgi duyuyordu ve Wayzata Lisesi’ne devam ederken bir Disney animatörü olarak kariyer yapmaya karar verdi. Florida’daki Sarasota’da Disney’deki kariyerleri için başlangıç noktası olarak bilinen Ringling Sanat ve Tasarım Koleji’ne katıldı. Mezun olduktan sonra Disney illüstratörlüğü yaptı.

Bir Disney illüstratörü olarak işten çıkarıldıktan sonra, Bromstad kendi şirketi olan Bromstad Studio’ya başladı ve çocuklar için fantezi yatak odaları tasarladı. Bir arkadaşının teklifi ile Bromstad, Miami Beach’e taşındı ve HGTV’nin Tasarım Yıldızı yarışmasına katıldı. Bu yarışma HGTV kablo ağında yeni bir programa ev sahipliği yapacak bir realite şov yarışmasıydı ve 9 potansiyel tasarımcıya karşı Bromstad bu yarışmayı kazandı. Büyük ödüli bir araba ve HGTV’de kendi şovunu hazırlama şansı yakaladı.

My Lottery Dream Home, Color Splash Miami ve HGTV Design Star isimlerinde 3 şocu bulunmaktadır. Bunlardan en meşhuru Color Splash Miami’dir.

Etiketler: Color Splash Miami sunucusu kimdir Evim Renklensin Sunucusu David Bromstad Kimdir? TLC evim renklensin sunucusu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL