Evinde Ölü Bulunan K-Pop Yıldızı Goo Hara Kimdir? Neden Öldü?

Evinde Ölü Bulunan K-Pop Yıldızı Goo Hara Kimdir? Neden Öldü?

Yazar: Emre Gündem Haberleri

Hara olarak bilinen 28 yaşındaki şarkıcı, pazar günü Güney Kore’nin Seoul kentinde evinde ölü bulundu. K-pop grubunun eski üyesi Goo Hara, ölümünün nedenini araştıran Gangnam polisine göre, Pazar günü Güney Kore’nin Seoul kentindeki evinde ölü bulundu. 28 yaşındaydı.

Hayranları tarafından Hara olarak bilinen şarkıcı, çok popüler olan K-pop Kara grubunun bir üyesiydi. 2007’de ilk albümü “The First Blooming” i yayınlayan Güney Kore grubu, K-pop’un küresel fenomenini tanıtmaya yardımcı olan ilk grupların bir parçasıydı.

Grubun dağılmasından sonra, Hara, EP “Alohara” nın ilk başlangıcıyla, 2015 yılında solo kariyerine başladı. Ayrıca televizyon ve film projelerinde bazı rolleri vardı. The South China Morning Post gazetesi, Mayıs ayında Hara’nın iddia edilen bir intihar girişiminin ardından bilinçsiz olduğunu belirledi.

Bu yaz Instagram sayfasında bir Japon yönetim ajansı Production Ogi ile imzaladığını gösteren bir ekran görüntüsünü paylaştı. Bu ay “Midnight Queen” adında bir Japon dans şarkısı yayınladı ve Instagram’da, single’ı tanıtmak için Japon Fukuoka, Nagoya, Osaka ve Tokyo şehirlerini gezeceğini söyledi.

1,6 milyon takipçisi olan Instagram sayfasındaki son yayını, fotoğraf makinesine bakarak bir yatakta çekindiği bu hafta sonundan bir fotoğraftı. Web sitesinde, yasal adı Koo HaRa olan ve 13 Ocak 1991’de Güney Kore Gwangju’da doğan Hara, hobileri olarak fotoğrafçılık, kitap okumak ve egzersiz yapmaktı.

Ölümü K-pop ünlüleri arasında sonuncu. Ekim ayında, oyuncu, şarkıcı ve K-pop grubu Sulli’nin eski üyesi ölü bulundu. Menajeri evini kontrol ettiğinde cesedini bulmuştu. 2009’da giriş yapan f (x) kız grubunun bir üyesiydi. 2017 yılında K-pop yıldızı Kim Jong-hyun, 27 yaşında, intihar etti. Depresyondan mağlup olduğunu söyleyen bir not bıraktı.

Etiketler: goo hara neden öldü güney kore şarkıcı goo hara kim ölen goo hara kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL