Exxen Dizileri Neler?

Exxen Dizileri Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ünlü televizyoncu ve iş adamı Acun Ilıcalı’nın dizi ve film izleme platformu olan Exxen, duyurusu yapıldığından beri ülke çapında büyük bir yankı uyandırmıştı ve bazıları tarafından çok sevilse de bazıları dalga geçmişti. Exxen platformu, geçtiğimiz günlerde açıldığında oldukça kaliteli yapımlarla izleyicileri ile buluştu. Exxen üyeliği satın almadan önce kişiler sıklıkla Exxen dizileri neler sorusunu sorar oldu. Sizler için Exxen üzerinde yayınlanan dizileri ve konularınnı detaylı bir şekilde araştırdık. Peki Exxen dizileri neler?

Tolgshow

Togshow, oldukça uzun yıllar Tolga Özçevik’in sunumuyla televizyon ekranlarında yayınlanmış ve çok sevilmiş talk Show programlarından biriydi. Geçtiğimiz senelerde final yapan Tolgshow, Exxen platformu sayesinde izleyici ile tekrardan buluşacak.

Bu Benim Masalım

Exxen platformunun en çok konuşulan dizisi şüphesiz başrollerini Aleyna Tilki ve Cemal Canseven’in paylaştığı Bu Benim Masalım isimli diziydi. Bu Benim Masalım, Exxen platformunun en çok izlenen dizisi oldu ve şimdiden çok sevildi. Müzikal bir dizi olan Bu Benim Masalım, 2 lise öğrencisinin eğleneli ve zorlu hayatını konu alıyor…

İlginç Bazı Olaylar

Sevilen sunucu İbrahim Büyükak uzun zamandır televizyon ekranlarında görünmese de Exxen platformunda yayınlanacak olan İlginç Bazı Olaylar isimli dizi ile izleyicilerle buluşacak. İbrahim Büyükak, dizide hem başrol oyunculuğunu hem de senaristliği üstlenecek. Oldukça komik olacağı tahmin edilen İlginç Bazı Olaylar dizisi şimdiden Exxen izleyicileri tarafından merakla bekleniyor…

Konuşanlar

Konuşanlar programı, oldukça yeni bir program olmasına rağmen oldukça sevilmişti. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla Konuşanlar programı, izleyicileri ve bir talk Show programını içeriyor. Program, artık Exxen platformunda yayınlanacak.

Olağan Şüpheliler

Exxen platformunun en merakla beklenen dizilerinden biri de Olağan Şüpheliler dizisi. Dizinin başrollerini oldukça usta isimler olan Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen ve Ceren Moray paylaşıyor. Dizinin konusu ile ilgili şu an net bir açıklama olmasa da yönetmenliğini Yüksel Aksu, yapımcılığını ise İrfan Şahin’in üstleneceği biliniyor.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL