Exxen Kadrosu – Yıldızlarla Dolu Exxen Kadrosu

Exxen Kadrosu – Yıldızlarla Dolu Exxen Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda yeni yayın hayatına başlayacak olan platformu Exxen’i tüm Türkiye’ye duyurmuştu. 1 Ocak itibariyle açılacak olan platformun Exxen kadrosu sıklıkla sorulur hale gelmişti. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın bütün yıldız isimleri Exxen kadrosunda topladığı söyleniyor. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdık. Peki Exxen kadrosu kimlerden oluşuyor?

 

1-    Aleyna Tilki ve Cemal Can

Aleyna Tilki ve Cemal Can, yeni açılacak platform olan Exxen’in ilk isimlerinden oldular. Alınan haberlere göre bu ikili Exxen platformunda birlikte bir müzikal dizide başrol olarak oynayacaklar.

 

2-    Haluk Bilginer

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in tüm dünyada yankılanan başarılarını herkes bilir. Acun Ilıcalı herkes tarafından sevilen Haluk Bilginer’i de Exxen kadrosuna dahil etmiş. Haluk Bilginer, Exxen platformunda Şeref isimli bir dizi de başrol oynayacak. Ünlü oyuncuya Şeref dizisinde Songül Öden ve Ertan Sabah eşlik edecek.

 

3-    Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay en son rol aldığı ve halen devam etmekte olan “Kefaret” isimli dizide ki başarılı rolü sayesinde adeta dillerden düşmüyor. Nurgül Yeşilçay’da Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen’e dahil oldu. Platformda “Vahşi Şeyler” isminde 8 bölüm olması planan bir mini dizi çekilecek. Nurgül Yeşilçay’a “Vahşi Şeyler” isimli mini dizide Hazal Türesan ve Selim Bayraktar eşlik edecek.

 

4-    Özgü Namal

Exxen kadrosu

Ünlü ve yetenekli oyuncu Özgü Namal’ın oyunculuğu bıraktığı düşünülse de kendisi Exxen kadrosuna dahil oldu. Özgü Namal’ın Exxen platformunda “Hükümsüz” isimli bir dizide başrol olacağı düşünülüyor. Dizinin yapımcılığını ise Mustafa Uslu yapacak.

 

5-    İbrahim Büyükak

Exxen kadrosu

İbrahim Büyükak, Çok Güzel Hareketler Bunlar sayesinde ünlenmiş oyunculardan biri. İbrahim Büyükak, Exxen platformunda “Zehirli Çiçekler” ve “İlginç Bazı Olaylar” isimli iki yapımda rol alacak. İbrahim Büyükak için yapımcı Acun Ilıcalı’nın başka projeler de düşündüğü söylentiler arasında yer alıyor.

 

6-    Sagopa Kajmer ve Ceza

Exxen kadrosu

Exxen platformunun en dikkat çeken ve merakla beklenen yapımlarından biri ise Rapstar yarışması. İki ünlü rapçinin platformda yayınlanacak olan Rapstar yarışmasında birlikte jüri koltuğunu paylaşacak olmaları herkesi heyecanlandırdı. Bilindiği üzere ikili oldukça uzun süredir küs olarak biliniyordu. Ancak bu yarışma sayesinde ikilinin arasında bir husumet olmadığı anlaşılacak.

Etiketler: exxen exxen acun exxen kadrosu exxen ne zaman açılacak exxen rapstar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL