Ezgi Mola’nın Sevgilisi Mustafa Aksakallı Kim? Ne İş Yapıyor?

Geçtiğimiz günlerde Enis Arıkan’ın doğum gününde sevgilisi Mustafa Aksakallı ile beraber görüntülenen Ezgi Mola şu günlerde magazin dünyasında gündemde. 4 aylık sevgilisi Mustafa Aksakallı merak ediliyor. Ezgi Mola’nın Sevgilisi Mustafa Aksakallı Kim?

Yaklaşık 4 aydır Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan Ezgi Mola, oturdukları kafede gizlice fotoğraflarını çeken hayranlarına sitem etmişti. Mola, sitem ettiği videosunda espri yaparak “Zamanımı harcama ümüğünü sıkarım” dedi. Ezgi Mola’nın bu paylaşımı  sonrası daha merak edilen yeni sevgili gündem oldu.

Ezgi Mola’nın rol aldığı Alice Müzikali’nin ilk gösterimini izlemeye giden Aksakallı, samimi pozlarını “Kraliçem” notuyla sosyal medya hesabından paylaşarak sevgilisine destek olmuştu. Peki Mustafa Aksakallı kimdir?

Ezgi Mola’yla aşk yaşayan Mustafa Sakallı, Tren Port Alaca işletmesinin sahibi. Mekanın işletmecisi olan Mustafa Sakallı, Enis Arıkan, Berkay, Gizem Karaca ve Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı. Özellikle Tren Port Alaca işletmesi Kerimcan Durmaz’ın sıklıkla çıktığı işletme olarak dikkat çekiyor. 50 bin takipçisi bulunan Mustafa Aksakallı, Kuşadası’nda eğlence merkezi bulunuyor. İzmir’li olan Aksakallı 1.80 boyundadır.