Farah Zeynep Abdullah’ın Sevgilisi Doğu Demirkol Kimdir, Nereli, Yaşı, Kariyeri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Geçtiğimiz aylarda Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini sonlandıran Farah Zeynep Abdullah yeni bir aşka yelken açtı. Güzel oyuncu gelen bilgilere göre meslektaşı oyuncu Doğu Demirkol ile yeni bir ilişkiye başladı. Peki Doğu Demirkol kimdir?

Ahlat Ağacı isimli filmde de Doğu Demirkol ile Ahmet Rıfat Şungar beraber rol aldıkları biliniyor. Peki Doğu Demirkol kimdir? Doğu Demirkol 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Komedyen ve Oyuncu olarak kariyerine devam etmiştir. Güldür Güldür programında aralarda çıktığı 15 dakikalık küçük stand up gösterileri ile tanınmıştır. kısa sürede kendisini tanıtan Doğu Demirkol birçok dizi ve film projesinden teklifler almıştır.

Annesi Mersinli babası ise Balıkesirli olan Doğu Demirkol yetenek sizsiniz yarışmasında da katılmıştır. 3 üyesinden de hayır oyu almış ve tüm seyirciler tarafından da yuvarlanmıştır. Gerçekten kendisi için acı bir tecrübe olmuş. Ancak ünlü olduktan sonra bu konuyu da stand-up gösterilerinde esprili bir şekilde dile getirmiştir ve getirmeye devam etmektedir.

BKM mutfakta açık mikrofon isimli gösteriler yaptı. Ali Atay’ın yönettiği ölümlü dünya filminde 2018 yılında rol aldı. Akabinde Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği Ahlat Ağacı isimli filmde Sinan karakteri ile başrolde oynadı. Yakında ise TRT 1’de ekranlara gelecek komedi dizisinde yine bir dizi projesi ile evlerinize konuk olacak.

Doğu Demirkol TRT de yayınlanacak olan apsürt komedi konulu dizide Ece Çeşmioğlu ile başrolleri oynayacak. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekerken her bölüm 60 dakikadan oluşacak. Birbirinden renkli karakterlerin bir araya geldiği dizinin ismi ise Tutunamayanlar olacak.

Etiketler: doğu demirkol sevgilisi kim farah zeynep sevgilisi kim farah zeynep'in sevgilisi doğu demirkol kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL