Fatih Dizisi Çiçek Hatun (Seda Bakan) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Fatih Dizisi Çiçek Hatun (Seda Bakan) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan tarihi dizi Fatih, büyük merakla beklenirken Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak oyuncu belli olmuştu. Kenan İmirzalıoğlu Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak. Fakat Fatih’in eşini kimin canlandıracağı konusunda belirsizlik bugün ortadan kalktı. Fatih dizisinde Çiçek Hatun’u canlandıracak olan oyuncu Seda Bakan oldu.

Fatih Çiçek Hatun ( Seda Bakan) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Seda Bakan 1985 yılında Kocaeli Gebze de dünyaya geldi. Anne tarafı Selanikli baba tarafı Saraybosnalı olan oyuncu Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünden mezun oldu.

Seda Bakan bir çok dizide oynarken tanınırlığını Behzat Ç adlı dizide Eda karakteri ile sağlamıştır. 2010 yılında Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler gibi ünlü ve deneyimli isimlerle birlikte rol aldı. 2014 yılında Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in rol aldığı dizi de Kardeş Payı’nda oynadı. Tv 8 de yayınlanan Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programında jüri üyeliği yaptı. 2007 yılında Sana Mecburum, 2008 yılında Adanalı, 2009 Makber, 2009 Geniş Aile ve Umut, 2010 yılı Şen Yuva, 2014  yılı Zaman Makinası filmlerinde rol aldı.

Seda Bakan 1.71 boyunda 58 kg ağırlığındadır. Açık kahverengi göz rengine sahip oyuncu, Terazi burcudur. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Seda Bakan Videosu!

Sizce Seda Bakan yeni projesinde başarılı olabilir mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: fatih çiçek hatun rol aldığı diziler Fatih Dizisi fatih dizisi çiçek hatun kim fatih dizisi çiçek hatun seda bakan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL