Fatih Portakal Fox Tv’den Ayrıldı mı, Ayrılacak mı? Yerine Kim Geçecek?

Fatih Portakal Fox Tv’den Ayrıldı mı, Ayrılacak mı? Yerine Kim Geçecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Duayen gazeteci ve enkırmen Fatih Portakal ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Haziran ayında programa ara veren Fatih Portakal’ın Fox Tv’den ayrılacağı konuşuluyor. Peki gerçekten Fatih Portakal Fox Tv’den ayrıldı mı, ayrılacak mı, iddialar doğru mu?

52 yaşındaki gazeteci Fatih Portakal uzun yıllar Fox Tv’de ana haber programı sunuyordu. Ekibi ile beraber başarılı yayınlara imza atan Portakal reytinglerde de zirveyi kimselere bırakmıyordu. Hal böyle olunca en çok izlenen enkırmen va ana haber sunucusu olarak hakkınızda iddiaların olması da gayet normal oluyor. Bu iddiaların birisi de Fatih Portakal’ın Fox’tan ayrılacağı yönünde.

Fatih Portakal Fox Tv’den Ayrılacak mı?

İddialar göre Fatih Portakal kişisel nedenlerden dolayı Foxc’tan ayrılma kararı almış. Yönetim Portakal’ı candırmak içi devreye girmiş ama Portakal çok ciddiymiş ve Fox’tan ayrılma kararı kesinmiş. Ancak diğer taraftan Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu iddialardan sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda iddiaların kesinlikle yalan olduğunu söyledi ve şunları ekledi; “FOX TV Yönetim Kurulu Başkanı Engin Güner ile konuştum. Kesinlikle yanlış haber” dedi.

Her Sene Aynı Haberler!

Bu iddianın aynısı geçtiğimiz sene aynı zamanlarda yeniden yapılmıştı. Fatih Portakal Türkiye’nin en başarılı enkırmenlerinden birisi. Ve dolayısı ile rantıda yüksek bir isim. Her sene aynı haberlerle gündeme getiriliyor ve bu iş üzerinden rant sağlayan bir kesim de var. Bunlar kimdir, ne için böyle yapıyorlar bilmiyoruz ama her sene aynı haberlerin aynı tarihlerde yapılması da şüphe uyandırıyordu. ancak şuan durum tam tersi.

Ortada sadece bir iddia vardı ve bize her şeyi zaman gösterecekti. Bir kesim ayrıldı diyor bazıları ise yalan haber diyordu. Bizlere ise Fatih Portakal’dan bir açıklamanın gelmesini bekliyorduk. Ve beklenen o açıklama geldi. İşte FAtih Portakal’ın o açıklaması;

“10 yıldır gurur duyarak calışıp, birlikte keyifle yol aldığim Fox Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,“Ne yapmak istiyorum?”sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi. Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Karari bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında  toprağin sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla.”

Portakal’ın ciddi bir ekibi var. Fatih Portakal’ın ayrılması demek ekibin de dağılması anlamına geliyor. Fatih Portakal’ın bu kararı elbette kendisi için hayırlı olur. Bakalım bu karar kanal için nasıl bir sonuç çıkartacak. Peki Fatih portakal’ın yerine kim geçecek?

Tıkla>>> Fatih Portakal’ın Yerine Fox Ana Haber’e Kim Geldi?

Etiketler: fatih portakal ayrılacak mı fatih portakal ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL