Fatih Portakal’ın Yeni Projesi Ne?

Fatih Portakal’ın Yeni Projesi Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

23Fatih Portakal bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde uzun yıllardır sunuculuğunu yaptığı FOX TV ana haber bülteni sunuculuğundan ayrıldı. Bu ayrılığın kesin olarak bir açıklaması yapılmasa da vatandaşlar uzun yıllardır yaptığı haber sunuculuğu işini bıraktıktan sonra emekli olacağını düşünmüştü. Ancak düşünülen olmadı ve ünlü sunucu Fatih Portakal kısa süre önce yeni projesini açıkladı. Hal böyle olunca tüm gözler ünlü isime çevrildi. Peki Fatih Portakal’ın yeni projesi ne? Fatih Portakal ne iş yapacak?

 

Fatih Portakal’ın Açıklaması

24

Fatih Portakal, FOX TV ana haber bülteninde uzun yıllardır sürdürmekte olduğu sunuculuk işini bıraktıktan sonra herkes emekli olacağını düşünmüştü ancak ünlü sunucu şaşırttı. Fatih Portakal artık sosyal medya üzerinde faaliyet göstereceğini açıkladı. Vatandaşlar hangi sosyal medya platformu üzerinde faaliyet göstereceğini merak ederken Fatih Portakal, Youtube üzerinde olacağını da duyurdu. Ünlü sunucu, Youtube üzerinde yaklaşık 20 gün gibi bir sürede 200 bin takipçiye ulaştı. Fatih Portakal, bu konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Aslında emekli olduktan sonra, işi bıraktıktan sonra sosyal medyada olacağımı 27düşünüyordum ama bu kadar fazla olacağını düşünmüyordum. Özellikle YouTube’da. Artık insanlara ulaşmanın bir sınırı yok, sadece televizyon ortamından yapılamayacağını görüyorsunuz. Bu yüzden YouTube’a girme kararı aldım. 20 günde 200 bin aboneyi geçtik. Burada yapmak istediğim yine sorunları ortaya çıkarmak ve üzerine gidip bilgisi olanlardan bilgi almak ve bunları sizlerle paylaşmak. Zaman zaman canlı yayına konuklar da alacağım. Hepinizin sesini duyuracağım.”.

 

Fatih Portakal Kimdir?

Fatih Portakal’ın yeni projesi ne sorusunun cevabını yukarıda aldık. Ünlü sunucu artık faaliyetlerine Youtube platformu üzerinden devam edecek. Peki bu kadar gündem olmuşken Fatih Portakal kimdir? Ünlü sunucu Fatih Portakal, 1968 yılında Aydın ilinin Nazilli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sunucu, ilkokulu doğduğu yer olan Aydın ilinde tamamlamıştır. Liseyi ise İzmir ilinde okumuştur. Ünlü sunucu İstanbul Üniversitesi’nde İktisadi ve İdari bilimler fakültesinde yüksek öğrenimini tamamlamıştır.

 

Fatih Portakal Eşi

Fatih Portakal, Armağan Toper ile 27 eylül 1997 tarihinde dünya evine girmiştir. Onu kariyerinin zirvesine çıkaran uzun yıllar boyunca FOX TV ana haber bülteninde yaptığı sunuculuktur. Tüm Türkiye, Fatih Portakal’ı bu işi sayesinde tanımıştır desek yalan olmaz.

 

Etiketler: fatih portakal fatih portakal hangi kanalda fatih portakal istifa fatih portakalın yeni projesi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL