Fatih Portakal’ın Yerine Fox Ana Haber’e Kim Gelecek?

Fatih Portakal’ın Yerine Fox Ana Haber’e Kim Gelecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hemen hemen her sene Fatih Portakal ayrıldı haberleri yapılır ancak Portakal kaldığı yerden Ana Haber sunmaya devam ederdi. Bu sene de yine aynı haber yapıldı ancak bu sefer iddialar doğru çıktı. Fatih Portakal haberi sosyal medya hesabından duyurdu ve ayrıldığını açıkladı. Tabi gözler hemen kanala çevrildi. Fatih Portakal yerine Fox Ana Haberi kim sunacak, isim belli oldu mu?

Magazin kulislerinde son 1-2 haftadır aynı haber dönüp duruyordu. Fatih Portakal Fox’tan ayrıldı deniyordu. Bir çok internet sayfasında da konu ile ilgili haberler yapıldı. Fatih Portakal çok uzun sürmeden konu ile ilgili açıklama yaptı ve kanaldan ayrıldığını söyledi. İşte Portakal’ın o açıklaması;

“10 yıldır gurur duyarak calışıp, birlikte keyifle yol aldığim Fox Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,“Ne yapmak istiyorum?”sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi. Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Karari bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında  toprağin sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla.”

Portakal’ın Yerine Konuşulan İsim Kim?

Tabi haber doğru olunca dikkatlerde Portakal’ın yerine gelecek isme çevrildi. Fox Ana haberi kim sunacaktı, hangi isim enkırmen olarak izleyicilerin karşısına çıkacak? O isimin kim olduğu ile ilgili elbette kulislerde konuşulan bir kişi var. İsmail Küçükkaya şuan Fatih Portakal’ın yerine konuşulan isim. Tabi kesin net  bir açıklama hala gelmedi. Bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz. Herşeyden önemlisi Fox Ana Haber eskisi gibi yine reytinglerdeki yerini koruyabilecek mi?

Etiketler: fox ana haberi kim sunacak Portakal'ın Yerine kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL