Fazilet Hanım ve Kızları Ece ve Bebeği Ölecek mi? Yasin Bebeğini Öğrenecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları Ece ve Bebeği Ölecek mi? Yasin Bebeğini Öğrenecek mi?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının Cumartesi akşamları sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları merakla beklenirken dizinin 23 Aralık Cumartesi bölümünde Selin Ece’nin bebeğini hak etmediğini düşünerek hapiste olan Ece’ye ilaç vererek bebeğini düşürmesini sağlayacak ve intikamını alacaktır. Dizide hapiste yere yığılan Ece ve bebeği ölecek mi? Yasin Ece’nin karnındaki bebeğin kendisine ait olduğunu öğrenecek mi? Yazımızda.

Fazilet Hanım ve Kızları Ece ve Bebeği Ölecek mi? Yasin Bebeğini Öğrenecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Hazım’ın rahatsızlığı üzerine hastaneye kaldırılması ve sonrasında gelişen olaylar tüm aileyi dağıtmıştır. Yasemin’in yaptığı planlar ve sonrasında ortaya çıkan gerçekler Gökhan’ın gözünü açar. Hazan ise Yağız’ı gitmekten vazgeçirirken Yağız ile Hazan Ece’ye rağmen yakınlaşır. Sinan ise Ece’nin suçlu olduğunu kabul eder ve Hazan’dan kardeşinden uzak durmasını ister. Hazan ise Sinan’ı tanıyamamaktadır. Yağız ise Ece’nin suçlu olmadığını ve bu işin içinde bir bit yeniği olduğunu düşünerek Ece’nin suçsuzluğunu ispatlamak için uğraşır.

Bu arada Fazilet’de kızının suçsuzluğunu ispat etmeye çalışırken Selin’in yaptığı hamle Fazilet, Hazan ve Yasin’i üzecektir. Selin kendi çocuğu dış gebe olması ve çocuğunun olmamasından kaynaklı Ece’den intikam almak için Ece’nin çocuğunu düşürmesini sağlayacak ilaçlardan içmesini sağlar. Ece ilaçlardan içtikten sonra hapishanede aniden yere yığılır. Çevresindekiler yardımına koşarken dışarda Hazan ve Fazilet’te perişandır. Fazilet kızını bu duruma getirenleri bulup hesap sormak ister. Tüm bu gelişmeler sonrası Ece bebeği ile birlikte ölecek mi?

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin Çocuğu Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Aslında bu sorunun cevabını şu an bilemiyoruz. Ancak Ece’nin ölmeyeceğini düşünüyoruz. Ece ölmeyecek ancak bebeği hakkında kesin bir bilgi yok. Öte yandan merak edilen bir konu ise Ece’nin bebeğinin annesi ancak birde babası var. Ece bebeğin babasını çevreye Hazım olarak tanıtsa da bebeğinin gerçek babası Yasin’dir. Yasin Ece’yi hapiste ziyarete gelir ve konuşurlar. Duygusal bir konuşmanın ardından Yasin içinden keşke bu bebek benim bebeğim olsaydı der. Ece ise Yasin’e içinden merak etme ikimizin yerine bebeğimize iyi bakacağım der. Yasin Ece’nin bebeğinin kendi çocuğu olduğunu öğrenecek mi? Dizide Ece’nin ilacı içtiğini düşünmüyoruz. Ece ilacı içmemiş ve mahkemeye gelmiştir.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Nil Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Fazilet Hanım ve Kızları Fragmanı Videosu!

Etiketler: fazilet hanım ve kızları ece bebeğini kaybedecek mi fazilet hanım ve kızları yasin ecenin bebeğinin babasının kendi olduğunu öğrenecek mi fazilet hanım ve kızları yasin gerçekleri ne zaman öğrenecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL