Fazilet Hanım ve Kızları Esma (Dila Eslem Solak) Kimdir? Yaşı, Boyu

Fazilet Hanım ve Kızları Esma (Dila Eslem Solak) Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları tüm hızı ile devam ederken dizide rol alan oyuncu kadrosu gün geçtikçe genişliyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasin’in kız kardeşi olan Esma ise çok dikkat çekti. İzleyenler Esma rolünü çok merak etti ve hangi oyuncunun oynadığını bulmak için internette araştırmaya başladı. Peki dizide Esma karakterini canlandıran Dila Eslem Solak kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Esma (Dila Eslem Solak) Kimdir? Yaşı, Boyu

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Şükrüye Hanım ve Rıfat’ın kızı, Yasin’in ise kız kardeşi Esma rolünü canlandıran Dila Eslem Solak 16 yaşında ve İstanbul doğumlu olduğu tahmin ediliyor. 1.62 cm boyunda 52 kg ağırlığında olan oyuncu kahve saç ve göz rengine sahiptir. Oyunculuk alanında yeni bir isim olan Dila Eslem Solak bir çok reklam filminde rol almıştır.

Dila Eslem Solak’ın yer aldığı reklam filmleri arasında 2010 yılında rol aldığı Algida reklamı bulunuyor. Aynı yıl Suudi Arabistan Havaalanı reklam filminde de rol alan başarılı isim 2011 yılında ise Balkovan reklamında oynadı. 2013 yılında ise Ülker İçim Kefir reklam filminde rol alan başarılı isim 2017 yılında Eyüp Belediyesi Tanıtım filminde rol aldı.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Dila Eslem Solak tüm bu reklam filmlerinin ardından oyunulukta kendisini geliştirdi ve Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alamayı başardı. Şu ana kadar arka planda da olsa zaman zaman dizide ön plana çıkmaktadır. Dizinin son bölümü ile konağa yerleşen Şükriye ve Esma karakteri dizide ön planda olacağında Esma karakterini canlandıran Dila Eslem Solak’ın da ön planda olması bekleniyor. Dila Eslem Solak’a Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Esma karakteri ile başarılar dileriz.

Fazilet Hanım ve Kızlarında Hazan duydularına bir türlü hakim olamıyor ve Yağız’a olan ilgisini kendinden gizleyemediği gibi çevresinde de gizleyemiyor artık. Yağız ise Hazan’dan uzaklaşmak için yaptığı aşk oyunu başına bela olacağa benziyor. Fazilet Hanım ve Kızları cumartesi günleri Star Tv ekranlarında.

[saritext]Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in çocuğunun Babası Kim? Tıklayınız![/saritext]

Fazilet Hanım ve Kızları Dila Eslem Solak Videosu

Etiketler: fazilet hanım ve kızları esma gerçek adı fazilet hanım ve kızları esma kim fazilet hanım ve kızları esma oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL