Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? (Sümeyra Koç) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? (Sümeyra Koç) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde 34. bölüm sonunda izleyici karşısına çıkacak olan Farah karakterini canlandıracak olan oyuncu belli oldu. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Farah karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Sümeyra Koç’tur. Sümeyra Koç kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? (Sümeyra Koç) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sümeyra Koç, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.73 cm boyunda 60 kg ağırlığında olan oyuncunun göz rengi kahve saç rengi ise kumraldır. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan oyuncu sonrasında gönlü oyunculuğa kayınca eğitimler almaya başlamıştır. Sadri Alışık, Kraft gibi tiyatrolarda atölye çalışmalarına katılan güzel oyuncu oyuncu koçlarında eğitimler almıştır. Sonrasında bir çok kez deneme çekimlerine katılan oyuncu reklam filmlerinin ardından dizi ve sinema projelerinde yer almaya başlamıştır.

Sümeyra Koç’un sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmamakla beraber, çocukluk yıllarında bir çocuğa aşık olmuştur. İlkokul s ıralarında matematikte zekası çok iyi olan çocuğa rekabet duygusuyla birlikte aşık olduğunu bir röportajında belirtmiştir. Çocukluğunda rekabetçi ve çalışkan bir öğrenci olan Sümeyra Koç sınıfın en iyisi ya da sınıf başkanı olmak istemiştir. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi’nde büyüyen Sümeyra Koç, annesi Sırbistan babası Boşnak olan oyuncunun ailesi Yugoslavya göçmenidir. Kalabalık bir aile ortamında büyüyen Sümeyra Koç, 4 kardeştir ve kardeşlerinin en küçüğü kendisidir.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Sevda Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Sümeyra Koç, 2009 yılında Masumlar isimli dizide rol almıştır. Dizide Nihal karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında Lale Devri, 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Şifacı karakterini oynayan oyuncu Şevkat Yerimdar filminde Gizem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinde Havva karakterini canlandıran oyuncu aynı yıl yayınlanan Otel Divane dizisinde Pervin karakterini canlandırmıştır. Sümeyra Koç emin adımlarla kariyerinde ilerlerken 2015 yılında Günebakan dizisinde Günce karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Kara Kutu ve Saruhan dizilerinde Zeynep karakteri ile izleyici karşısında çıkmıştır.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Çocuğunun Babası Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Fazilet Hanım ve Kızları Sümeyra Koç Videosu

Etiketler: fazilet hanım ve kızları farah boyu fazilet hanım ve kızları farah kim fazilet hanım ve kızları farah oynadığı diziler fazilet hanım ve kızları farah sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL