Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 45 bölümde beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Gökhan Yasemin’in eski sevgilisi tarafından köşeye kıstırıldı. Eline silahı aldı ve Gökhan’a doğru tuttu. Gökhan namlunun ucunda ve ölümle burun buruna. Kudret Gökhan’ı vuracak mı? Gökhan ölecek mi? Kudret Gökhan’ı vuracak fakat Gökhan ölmeyecek. D

Dizide heyecanı ve izleyici diri tutmak adına dizide karakterleri ölümle burun buruna getiriyorlar  fakat ölmüyorlar. Daha önce Hazan, Yağız ve Sinan’da çok defa ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kaldı fakat ölmedi.

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları kaldığı yerden devam ederken babasının durumu ile ilgili herşeyi öğrenen Gökhan tüm bunların hesabını sormak için silahına davranır ve Yasemin’e doğrultur. Gökhan silahta iki mermi olduğunu söyler ve birinin Yasemin için diğerinin ise kendisi için olduğunu belirtir. Peki Gökhan bu sözlerin ardından Yasemin’i öldürüp kendine sıkacak mı? Gökhan ölecek mi? Diziden çıkıyor mu? Yazımızda..

Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile nefesleri kesti. Aksiyon ve heyecanın eksik olmadığı son bölümde Gökhan’ın uyanışı diziye damga vurdu. Yıllarca Yasemin’in her isteğini yerine getiren Gökhan Yasemin’in ailesine dokunduğunu öğrendiğinde gözleri açıldı ve Yasemin’den hesap sormaya karar verdi. Yasemin Gökhan’ın babası Hazım Bey’i zehirlemiş ve suçu Ece’ye atmıştı. Ece ise bana ilacı Yasemin verdi demesi üzerine Yasemin’den şüphelenen Gökhan Yasemin’e hesap sorar o da ilgisi olmadığını söyler. Bunun üzerine eğer Ece’nin söylediği tek kelime dahi doğruysa seni öldürürüm der.

Bunun üzerine karakola giden Yasemin tüm delilleri yok ettiği için karakolda herhangi bir işlem yapılmaz ve hakkındaki iddiaları çürütmeyi başarır. Ancak Gökhan Yasemin’den şüphelendiği için telefonlarını dinletmiştir. Son bir ay dinlettiği telefon tapeleri gelir ve Gökhan duyduklar karşısında şok olur. Babası Hazım’ı bu hale getiren kişi eşi Yasemin’dir.

Gökhan eşi Yasemin’i çağırır ve telefon kaydını dinletir. Silahı doğrultur. Gökhan Yasemin’i öldürdükten sonra kendisini de öldürecek mi? Gökhan’ın Yasemin’i öldürüp öldürmediği henüz belli değilken Gökhan’ın kendini vuracağını düşünmüyorum. Yasemin’i de öldürdüğünü düşünmüyorum. Eğer Yasemin’i öldürür kendini öldürmezse ömür boyu içeride yatar bu da oyuncunun diziden çıkacağı anlamına gelir. Benim düşüncem Gökhan’ın Yasemin’i öldürmeyeceğidir. Gökhan’ın eski sevgilisi de diziye dahil olacakmış. Eğer böyle bir durum varsa kimin için gelecek tabi ki Gökhan için. O yüzden Gökhan’ın ölmeyeceğini ve Yasemin’i bırakıp eski sevgilisine döneceğini düşünüyorum. Dizide Gökhan kendini vurmamıştır. Yasemini kolundan yaralamış ve kendine sıkacakken Yasemin Gökhan’ı kurtarır ve boşa sıkmasını sağlar.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Kendini Balkondan Attı mı? Öldü mü? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: fazilet hamın ve kızları gökhan öldü mü fazilet hanım ve kızları gökhan diziden çıktımı fazilet hanım ve kızları gökhan ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL