Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Yasemin’i Vurdu mu? Yasemin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Yasemin’i Vurdu mu? Yasemin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Fazilet Hanım ve Kızları kaldığı yerden devam ederken dizide Yasemin karakterinin yaptığı kötülüklerin haddi hesabı yok. Her bölümde bir hinlik peşinde olan Yasemin son bölümde iyice coştu ve eşinin babası Hazım Bey’i tımarhanelik etti. Dizinin 27. bölüm fragmanında Yasemin’den nefret edenlere iyi haber geldi mi? Gökhan Yasemin’i vurdu mu? Yasemin ölecek mi? Öldü mü? Yasemin’i oynayan oyuncu diziden çıkıyor mu? Yazımızda..

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Yasemin son yaptıkları ile kötülük konusunda zirve günlerini yaşarken sonunun yaklaştığını da düşünmeye başlıyor. İlk olarak Hazan’dan yediği tokat ve Ece’yi hapse attırmakla birlikte ortaya çıkacak gerçekler Yasemin’in sonunu getireceğe benziyor. Eğer bir rüya değilse Gökhan Yasemin’in telefonunu dinletiyor ve bazı gerçekleri öğreniyor. Gökhan gerçekleri öğrenmesi ile eşi Yasemin’in alnına silahı dayıyor. Silahı ateşliyor. Peki Yasemin öldü mü?

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Balkondan Atladı mı? Öldü mü? Tılayınız![/pembetext]

Yasemin’i sevmeyen çoğu kişinin “keşke” sözlerini duyar gibiyim. Ancak benim düşüncem bunun bir rüya olabileceği. Zira Gökhan belinde silah ile dolaşacak ve eşini öldürecek. Bu Gökhan’ın tarzına ters duruyor. Ayrıca bu şekilde eşinin telefonunu dinletmesi belki rüyalarda olabilir. Tabi bunlar benim düşüncem. Eğer Yasemin’in senaryo gereği ölmesi gerekiyorsa, Gökhan bir seferliğine tarzını değiştirebilir ve belinde silah ile dolaşabilir. Hatta eşinin telefonunu bile dinletebilir. Yasemin’in ölüp ölmeyeceğini dizinin 27. bölümünde göreceğiz.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Gökhan Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Bir diğer konu ise Gökhan’ın Yasemin’i öldürmesi kendisinin de hapse girmesi demek. Dizi 20-30 yıl ileriye gidip Gökhan’ı içeriden çıkartması gerekiyor. Bu da senaryonunda tümden değişeceği anlamına gelir. Bu yüzden Yasemin’in ölecekse kendi yaptığı hatalar yüzünden öleceğini düşünüyorum. Bir de bu kadar yaptığı kötülük sonrası ölüm Yasemin için ödül olur. Ben Senaryoyu yazsam Yasemin’i hemen öldürmem bir hayli süründürürüm. Böylelikle izleyiciye de biraz nefes aldırırım. Sizce Gökhan gerçekten Yasemin’i vurdu mu? Yasemin öldü mü? Yasemin karakteri dizide devam etmeli mi?

Dizide Yasemin şu an için ölmememiştir. Gökhan Yasemin’i kolundan yaralamıştır. 

[mavitext]Yağız Nerede? Diziden Çıktı mı? Ne Zaman Dönecek? Tıklayınız![/mavitext]

Gökhan Yasemin’e Silah ile Ateş Ediyor!

Etiketler: fazilet hanım ve kızları gökhan yasemini vurdu mu fazilet hanım ve kızları yasemin diziden çıktı mı fazilet hanım ve kızları yasemin öldü mü fazilet hanım ve kızları yasemin ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL