Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin Oğlu Kim? Yağız mı? Sinan mı?

Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin Oğlu Kim? Yağız mı? Sinan mı?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ediyor. Başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz gibi isimlerin rol aldığı dizi de Kerime’nin çocukları hangisi merak konusu oldu? Kerime’nin çocuğu Yağız mı? Sinan mı? Tüm merak edilenler yazımızda..

Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin Çocuğu Kim?

Dizi de Kerime yıllarca çocuğunun özlemi içndedir. Ancak bir türlü çocuğuna kavuşmamıştır. Fakat bir fikir ile çocuğunun kim olduğunu öğrenme fırsatı bulabilecek midir? Yıllar önce kocası Hazım’dan olan çocuğunu arayan Kerime konağa gelmiş ancak Hazım Bey tarafından konaktan kovulmuştu.

Hazım Bey’in ölümü ile konağa iyice yerleşen Kerime’nin çocuğu kim merak konusu oldu. Yıllarca çocuğunu arayan çocuğunun özlemi ile yanan Kerime bunun için bir yol bulur. Yağız ve Sinan’ın saç ve tırnaklarından bir örnek alıp DNA testi yaptırmaya karar verir. Ancak Hazan’a yakalanan Kerime ne yapacaktır. Hazan kendisine engel olacak mı? Çocuğunun kim olduğunu öğrenebilecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde bulacağız. Hazan Kerime’nin çocuğunun Yağız olduğunu öğrendi. Ancak Kerime DNA testi yaptırdı ve Ne Yağız Ne Sinan Kerime’nin çocuğudur. Kerime’nin çocuğu ikiside değildir. Çünkü Hazım sonuçları değiştirmiştir. Sinan ise bu durumu öğrenir ve test yaptırır. Kerime’ye giderek onun oğlu olduğunu söyler. Aslında Kerime’nin oğlu Yağız’dır. Sinan abisi için kendisini feda eder. Abisi yıllarca Sinan’ı koruyup kolladığı için kendisini abisine borçlu hisseder. Ancak diğer tarafta Hazım bey tüm gerçekleri Yağız’a anlatmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin Çocuğunu Arama Videosu!

Sizce Kerime’nin çocuğu kim? Kerime çocuğuna kavuşabilecek mi? Çocuğu onu kabul eder mi? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: fazilet hanım ve kızları kerimenin çocuğu kim fazilet hanım ve kızları kerimenin oğlu yağız ve sinan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL