Fazilet Hanım Ve Kızları Nil Kimdir? ( Tuğba Melis Türk)

Fazilet Hanım Ve Kızları Nil Kimdir? ( Tuğba Melis Türk)

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızlarında daha önce dizide rol alan ancak diziden ayrılan Sinan’ın eski sevgilisi rolündeki Nil karakteri diziye tekrar döndü. F.H.V. K. dizisinden ayrılıp Tutsak dizisinde geçen oyuncu Tuğba Melis Türk Fazilet Hanım ve Kızlarında tekrar rol alacak. Oyuncunun gelmesi ile Sinan ve Hazan arasında da ayrılıklar yaşanabilir. Dizide Nil karakterini canlandıran oyuncu Tuğba Melis Türk’ü tanıyalım..

Fazilet Hanım Ve Kızları Nil Kimdir? ( Tuğba Melis Türk)

1990 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Melis Türk ailesi ile birlikte geldiği İstanbul’a yerleşmiştir. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dram ve Oyunculuk Bölümü’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Akademi Neo’da eğitim almıştır. 1.76 boyunda 56 kg ağırlığındaki güzel oyuncunun saçları kumral gözleri ise mavidir. Oyunculuğunun yanında mankenlikte yapan güzel oyuncu ilk olarak 2013 yılında Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile nişanlanmış ve ayrılmıştır. Yine aynı yıl kendisi gibi oyuncu olan Murat Han ile birlikte olan oyuncu Murat Han’dan da ayrılmıştır.

Melis Türk, 2009 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışmasında finalist olmuştur. Kemer Güzellik Yarışmasında ise 2. olmuştur. 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci oldu. Oyuncu 2013 yılında Hande Altaylı’nın Kahperengi adlı romanından uyarlanan Merhamet adlı dizide Melike karakterini canlandırmıştır. Dizinin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikol rol alırken diğer rollerde, Burçin Terzioğlu, Mustafa Üstündağ, Yasemin Allen, Ahmet Rıfat Şungar yer aldı.

Tuğçe Melis Türk 2014 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şimdi Onlar Düşünsün adlı dizide rol almış ve dizinin 4. bölümünden sonra Özge karakterini canlandırmıştır. Dizide Şafak Sezer, Açelya Samyeli Danoğlu, Gökçe Özyol, Mehmet Ulay gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncu 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde Nesrin karakterini canlandırmıştır. Annem, Senin Uğruna, Bez Bebek, Uygun Adım Aşk, Adını Feriha Koydum, Hatasız Kul Olmaz gibi projelerde yer almıştır.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin Oğlu Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Tuğba Melis Türk Videosu!

Etiketler: fazilet hanım ve kızları nil boyu fazilet hanım ve kızları nil gerçek adı fazilet hanım ve kızları nil göz rengi fazilet hanım ve kızları nil kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL