Fazilet Hanım ve Kızları Ömrüm Kimdir? ( Ömrüm Nur Çamçakallı) Yasemin’in Kızı

Fazilet Hanım ve Kızları Ömrüm Kimdir? ( Ömrüm Nur Çamçakallı) Yasemin’in Kızı

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları kaldığı yerden devam ederken diziye yeni isimlerde dahil olmaya devam ediyor. Dizide Yasemin’in yıllardır sakladığı sırrı açığa çıktı. Yasemin yıllarca kızını herkesten gizlemişti. Ancak Fazilet Yasemin’in yıllardır sakladığı kızını buldu. Peki Yasemin’in kızını canlandıran oyuncu kim? Yazımızda.

Fazilet Hanım ve Kızları Kimdir? ( Ömrüm Nur Çamçakallı)

Fazilet Hanım ve Kızları’nda diziye dahil olan yeni oyuncu Ömrüm Nur Çamçakallı oldu. 2010 yılında İstanbul’da dünyaya gelen küçük yıldız boğa burcu ve mavi gözlüdür. Eğitimini ilköğretim okulunda devam ettiren Ömrüm Nur Çamçakallı, küçük yaşına rağmen bir kaç dizi ve reklam filmlerinde oynama şansı yakalamıştır.

Ömrüm Nur Çamçakallı, ilk olarak Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kırgın Çiçekler’de yer almıştır. Dizide Hazan Benli, Tayanç Ayaydın, Burak Tozkoparan, İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Çağla Irmak gibi isimler yer almıştır. Ömrüm Nur Çamçakallı’nın tanındığı proje ise Fox ekranlarında yayınlanan dizi No: 309 olmuştur. Dizide Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Erdal Özyağcılar, Gökçe Özyol, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, İrem Helvacıoğlu gibi isimler yer almıştır. Oyuncu Bebeğimle Elele isimli derginin kapağında yer almıştır.

[pembetext]Adı Zehra Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alacak oyuncunun Yasemin’in gizlediği sırrı olduğu düşünülüyor. Yasemin yıllarca bu sırrını herkesten gizlemeyi başarmıştır. Siz Yasemin’in gizlediği bu sır ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: fazilet hanım ve kızları yaseminin kızı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL