Fazilet Hanım ve Kızları Selin Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu? Bebeğini Neden Kaybetti?

Fazilet Hanım ve Kızları Selin Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu? Bebeğini Neden Kaybetti?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları’nda Selin karnını tutarak rahatsızlandı. Selin’in bu rahatsılığına neden olan şey ise Selin’in dış gebe olması. Selin internet araştırmasında dış gebeliğin ölümcül olduğu bilgisine ulaşmasına rağmen doktora gitmemiştir. Peki Selin ölecek mi? Yazımızda.

Fazilet Hanım ve Kızları Selin Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Fazilet Hanım ve Kızlarında heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Selin rahatsızlanmış ve bayılmıştı. Selin bayılma nedeni ise dış gebelik sonrası gelişen olaylardır. Selin doktora gitmiş ve dış gebe olduğu söylenmiş çocuğu aldırmadığı zaman büyük sıkıntı yaşayacağı ve anneyi ölüme kadar götüreceği bilgisi verilmişti. Selin internette de yaptığı araştırmalarda bu bilgilere ulaşmıştı. Dizinin 13 ocak yayınlanan bölümünde Selin otobüste evine giderken bir anda karnını tutar ve rahatsızlanır. Eve gelerek kaynanasına bakan Selin evde kaynanası yoktur. Bunun üzerine dışarıya çıkan Selin bayılmıştır. Peki Selin ölecek mi?

Dış gebelik gebeliğin ilk aylarında oluşan ve 1 ay kontrollerde fark edilen bir durum. Gerekli müdahale yapılmazsa anneyi öldürme riski yüksek bir gebelik türü. Bu yüzden böyle bir duruma yakalanan anne adayları mutlaka doktora kontrole gidip doktorun takibinde gerekli işlemleri yaptırmalılar. Dizimizde Selin’de dış gebedir ve gerekli müdahaleyi zamanında yaptırmadığı için bebek rahmin dışında olduğu için anneyi zehrilemekte ve ölümüne neden olabilmektedir. Selin’in yaptığı kötülüklerden dolayı bu duruma düştüğünü düşünenler de bulunmaktadır.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Sevda Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Selin, Ece’nin bebeğini öldürmeye kadar ileri gitmiş ancak başaramamıştır. Fakat yinede başka bir hamile kadına ve çocuğuna bu kabusu yaşatmış, neyseki ikisi de kurtulmuştur. Selin yaptığı tüm kötülüklerin ve hırsınından dolayı çocuğunu aldırmamış ve gerekli müdahaleyi yapmamıştır. Bir de Ece’yi kıskandığı ve kocası Yasin’i kaybetmemek için bu yola başvurmuştur. Kaynanasının övgülerinden de mahrum kalmak istemeyen Selin yanlış bir yola girmiştir. Eğer çocuğunu aldırırsa kaynanası ona kötü davranacak, Yasin ondan uzaklaşacak ve elindeki en büyük kozu olan bebeği kaybedecektir. Ancak olan olmuş ve dış gebelik Selin’i zehirlemeye başlamıştır. Eğer zamanında hastaneye yetiştirilemezse hayatını kaybedebilir. Selin’in dizide ayrılıp ayrılmayacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Ahmet Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: fazilet hanım ve kızları selin diziden çıktı mı fazilet hanım ve kızları selin ölecek mi fazilet hanım ve kızları seline ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL