Fazilet Hanım ve Kızları Sevda Kimdir? Gerçek Adı

Fazilet Hanım ve Kızları Sevda Kimdir? Gerçek Adı

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarında Cumartesi günleri izleyici ile buluşan dizi Fazilet Hanım ve Kızları kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Geçen bölümde Nil, Yasemin’in kızı ve Ahmet karakterlerinin diziye dahil olmasının ardından diziye yeni bir karakter daha dahil oldu. Diziye yeni dahil olan Sevda karakteri merak konusu oldu. Dizide Sevda karakterini canlandıran oyucu hakkındaki bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Sevda (İzim Turan) Kimdir? 

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sevda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İzim Turan’dır. Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan’ın yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları’nda yeni dahil olacak oyuncu İzim Turan hakkında tüm bilgiler yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

İzim Turan’ın aşağıda videosunu paylaştık. Videosunda İngilizce’yi iyi bir şekilde konuştuğu gözüküyor. Genç yıldız dizide 30. bölümünün sonlarına doğru ortaya çıkacak ve Nazan Kesal’ın canlandırdığı Fazilet Çamkıran’ın en büyük kozu olacak. Fazilet Hanım ve Kızları’nda engelli bir çocuğu olduğu ortaya çıkan Gökhan’ın eşi Yasemin’in de korkulu rüyası olacak olan Sevda Yasemin’i kıskançlık krizlerine sokacak. Bu yönüyle Gökhan ile de ilgileneceği düşünülen Sevda’nın dizideki performansı merak konusu oldu.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Ahmet Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

İzim Turan’ın Linledin profilinde Mimar, Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı bilgilerine yer verilirken, eğitim bilgileri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi (2007-2009 ) ve Yaşar Üniversitesi gözükürken İzim Turan Mimarlık Bürosu adı altında iş yeri bulunuyor. Yaşadığı yer ise İzmir. Stajerliğini 2013 yılında İstanbul’da Erözü Mimarlık’ta yapmıştır. Üniversiteye 2007 yılında başladığı düşünülürse oyuncunun 25-28 yaş aralığında olduğu tahmin ediliyor. İngilizce dışında İspanyolca ve Almanca’da başlangıç düzeyinde bilmektedir. Fazilet Hanım ve Kızları Sevda karakterini canlandıracak olan İzim Turan’ı yapımcı Şükrü Avşar keşfetmiştir. Oyuncuya ilk dizi projesi olan Fazilet Hanım ve Kızlarında Sevda karakteri ile başarılar dileriz.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Kızının Babası Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Fazilet Hanım ve Kızları İzim Turan Videosu

Etiketler: fazilet hanım ve kızları sevda gerçek adı fazilet hanım ve kızları sevda kim fazilet hanım ve kızları sevda oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL