Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Nerede? Diziden Çıktı mı? Ne Zaman Dönecek?

Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Nerede? Diziden Çıktı mı? Ne Zaman Dönecek?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölümü ile ekranlara gelmiş ve Yağız olan bitenlerden dolayı ülkeyi terk etme kararı almıştı. Yağız’ın bu düşüncesi akıllara acaba Yağız diziden çıkıcak mı? Çıkmadıysa ne zaman dönecek?gibi soruları getirdi. Peki Yağız diziye dönecek mi? Diziden çıktı mı? Yazımızda..

Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Nerede? Diziden Çıktı mı? Ne Zaman Dönecek?

Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölüm ile ekranlara gelirken dizide yine heyecan dolu bir hafta bizi bekliyor. Dizinin geçen haftaki bölümünde Yağız, Sinan ve Hazan’a kurduğu tuzak sonrası halinden memnun olan Yasemin Hazım Egemen’i Ece’nin saflığından faydalanıp sinir hastalıklarına yatırmış ve verdirdiği haplarla bunama hastalığı geçirmesine neden olmuştu. Yağız başına gelenler yüzünden elindeki imkanları kaybetmiş ve Hazım’ın tek Egemen sözüne de içerleyip Türkiye’yi terk etme kararı almıştı.

Bu arada Hazan Kerime’nin çocuğunun Yağız olduğunu öğrenmiş ve Yağız’a bunu söylemek için uçak kalkmadan yetişmek istemişti. Ancak uçak çoktan kalkmış ve Yağız gitmişti. Aslında Yağız’ın gidip gitmediği kesin değil. Sadece gittiğini Hazan’dan duyuyoruz. Peki Yağız gerçekten gitti mi? Şu an bunun ile ilgili bir bilgi verilmedi. Ancak dizide Amerika’ya gittiği görülüyor. Amerika’dan ne zaman döneceği ise belli olmamakla birlikte babasının durumunu ve eğer doğruysa abisinin Yasemin’i vurduğunu duyunca muhakkak gelecektir. Yağız karakterini canlandıran oyuncunun diziden çıktığına dair ise bir bilgi bulunmuyor.

Dizinin reytinglerinde etkili olan bir ismin diziden çıkacağını düşünmüyorum. Sizce Yağız’ın Amerika’ya gitmesi doğru bir karar mı? Babasının durumunu duyduğunda geri döner mi? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Dizide Yağız gitmemiştir. Babasının durumu üzerine uçağa binmez. Yağız karakteri dizide önemli bir yere sahiptir.

Fazilet Hanım ve Kızları Yağız Gidiyor!

Etiketler: fazilet hanım ve kızları yağız diziden çıktı mı fazilet hanım ve kızları yağız ne zaman dönecek fazilet hanım ve kızları yağız nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL