Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Çocuğunun Babası Kim?

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Çocuğunun Babası Kim?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star TV ekranlarında yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları’nda son bölümde heyecan ve gerilim üst düzeydeydi. Dizide Yasemin’in sırrı ortaya çıktı. Yasemin’in yıllarca gizlediği çocuğu ortaya çıkar. Merak edilen konulardan biri Yasemin’in çocuğunun babasının kim olduğudur. Peki Yasemin’in çocuğunun babası kim? Yazımızda.

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Çocuğunun Babası Kim?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde adeta nefesleri kesti. Dizinin son bölümünde Ece hapisten kurtulur. Ece’ yi hapisten kurtaran ise Gökhan’ın baskısı ile Yasemin olur. Yasemin büyük bir meblağ karşılığında evin hizmetçisine suçu üstlendiği ve Ece kurtulur. Ancak Selin Ece’ye içerisine fare zehiri karıştırdığı vitamin hapı veririr. Hapishanede biri bayılır ve herkes başına toplanır. Ancak bayılan Ece değildir. Ece hapları içmemiş diğer hamile arkadaşı içmişti. Ece son anda ölümden kurtulmuştur. Diğer yandan Fazilet Yasemin’in peşine arkadaşının tanıdığı biri olan Ahmet’i takmış ve ne yaparsa haber vermesini söylemişti.

Ahmet ise Yasemin’in yaptığı her hareketi Fazilet’e bildirmişti. Yasemin kimsenin bilmediği bir ahşap eve geldi. Ahşap evde birisi ile tartışan Yasemin’in bu durumunu öğrenen Fazilet hemen eve gelir. Ahmet evin elektriğini kestikten sonra eve elektrikçi kılığında girer ve Fazilet’e kapıyı açar. Fazilet içeri girip üst kata çıkar. Fazilet Yasemin’in başka bir adam ile birlikte olduğunu düşünmektedir. Telefonun kamerasını açıp kayda başlar ve odaya girdiğinde şok olur. Yasemin içeride küçük bir kız çocuğu ile birliktedir ve ona kızım diyerek sarılmaktadır. Bu durumda Yasemin’in yıllarca gizlediği çocuğu ortaya çıkmıştır. Şimdi asıl merak edilen konu ise bu çocuğun babası kimdir?

[pembetext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Yasemin’in çocuğunun Gökhan’dan olmadığı açıktır. Yasemin’in çocuğunun babasının kim olduğu şu an belli değildir. Ancak yapılan bazı yorumlarda Yasemin’in çocuğunun babasının Sinan olduğu yönünde bilgiler veriliyor. Fakat benim düşüncem böyle olmadığı yönünde. Fakat şu an Yasemin’in çocuğunun babası ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Yaşayıp yaşamadığını, yaşıyorsa ne zaman ortaya çıkacağı bilgisi henüz verilmedi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Yasemin’in çocuğu Kimdir? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yaseminin eski sevgilisi rolüyle Eser Karabil’in 44. ve 45. bölümlerde diziye dahil olması planları yapıldığına dair bilgiler var. Dolayısıyla Ömrüm’ün de bu karakterin çocuğu olduğu ortaya çıkacak. Eğer değişiklik olmazsa oyuncu gelecek bölümlerde diziye dahil olacak. Bence Ömrüm babasına bayağı benziyor:) Ömrüm’ün babasının ismi Kudret’dir.

[mavitext]Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin çocuğu kim?[/mavitext]

Fazilet Hanım ve Kızları 13 Ocak Fragmanı

Etiketler: fazilet hanım ve kızları 13 ocak fragmanı fazilet hanım ve kızları yaseminin çocuğunun babası nerede fhk yaseminin kızının babası


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL