Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Sırrı Ne? Yasemin Ne Saklıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Sırrı Ne? Yasemin Ne Saklıyor?

Yazar: Emre fazilet hanım ve kızları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları son bölümleri ile heyecan ve aksiyon tavan yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bu aksiyon ve heyecanın artmasındaki en büyük etkenlerden biri olan Yasemin ise en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanında Fazilet Yasemin’i takip ediyor ve telefona çekerken bir şeyler görüp şaşırıyor. Peki Yasemin ne saklıyor? Yasemin’in sırrı ne? Yazımızda..

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin’in Sırrı Ne? Yasemin Ne Saklıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları tüm heyecanı ile devam ederken dizide Yasemin Hazım’ın hastaneye düşmesine neden olmuş ve tüm yetkiyi kocası Gökhan almıştı. Yasemin bu şekilde evin tek hakimi olacaktı. Yıllar önce kaynanası Sevinç’in “sen asla bir Egemen olamayacaksın aileden olamazsın” sözlerini unutmamış ve sonunda istediğine kavuşmak üzeredir. Ancak bir sorun vardır. O da Gökhan’ın vicdan ve para arasında kalması. Gökhan hem vicdan yapmıştır hem de rahatına ve özgürlüğüne düşkündür. Bu yüzden ikilem yaşamaktadır. Yasemin bunu da hesap etmiş ve Gökhan’ın ailesi hakkında kötü konuştuğu videosunu çekmiştir.

Gökhan ne yapacağını bilemez. Ece’nin suçsuz yere içerde olmasını kaldıramaz. Bir de kardeşlerinin kendisi hakkındaki olumlu düşüncelerini duyunca Yasemin’e ” ya bu işi halledersin ya da her şeyi söylerim” tehditi üzerine Yasemin evin hizmetçilerinden birini ayarlar ve suçu üstlenmesini sağlar. Yasemin iyice köşeye sıkışmıştır. Fazilet ise Yasemin’in bu oyununu fark eder. Fazilet tüm bu yapılanların karşılığında Yasemin’in geçmişini ve sırrını çözmeye karar vermiştir. Yasemin’i sıkıştıracak ve engereğin başını ezecektir. Bunun için Yasemin’i takip eder. (Rüya olabilir) Rüya’da olsa bu Yasemin’in rüyasıdır ve bir sırrı olduğu kesindir.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Kerime’nin oğlu Kim? Yağız mı Sinan mı? Tıklayınız![/pembetext]

Yasemin’i takip eden Fazilet Yasemin’in bir ahşap eve girdiğini görür. Bunun üzerine peşinden giden Fazilet eve girer ve telefonunun kamerasını kayda alır. Bu sırada Yasemin’in girdiği odaya girer ve şok olur. Şimdi herkes Fazilet orada ne gördü? Yasemin’in ne saklıyor? Yasemin’in sırrı ne? Yoksa Gökhan’ı aldatıyor mu soruları sorulmaya başladı. Peki Yasemin’in ne saklıyor? Yasemin’in ne sakladığı yeni bölüm yayınlandığında göreceğiz. Ancak yapılan yorumlarda Yasemin’in bir çocuğu olabileceği ağırlık kazanıyor. Zira Fazilet uygunsuz bir vaziyet görseydi bakamaz veya yüz ifadesi daha değişik olurdu. O yüzden Yasemin’in bir çocuğu ya da sakladığı bir hasta anne vb. olabilir. Tüm bu soruların cevabını dizinin yeni bölümünde göreceğiz.

Fazilet Hanım ve Kızları Fragman Videosu!

Etiketler: fazilet hanım ve kızları yasemin ne saklıyor fazilet hanım ve kızları yaseminin çocuğu mu var fazilet hanım ve kızları yaseminin sırrı nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL